Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júnis vége felé szülö kismamák...

Júnis vége felé szülö kismamák hogy álltok a baba dolgaival? Már megvan mindenetek? Milyen ruhákat vásároltatok/rövidujjú, hosszúujju, ujjatlan/?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 18-ra vagyok kiírva és még nincs meg minden, sőt elég sok minden hiányzik még.

Szerintem kelleni fog rövid és hosszúujjú is, de ez azon is múlik, hogy hol laktok. (panel, kertes, stb)

2009. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 28.-ára vagyok kiírva.Nekünk már megvan mindenünk.Be is van rendezve a babaszoba.A bőröndömet most készülök összepakolni.Lehet, hogy nem fogom végig kihordani, ezt a dokim állítja.

Vettünk rövidet és hosszút is mindenből.Kitudja milyen idő lesz:-))

Ti hogy álltok??

2009. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 18-ra vagyok kiírva. Még hiányzik pár dolog. Nekem több a rövid ujjú,de van hosszú is. Meg vettünk pár rugit is,ha hűvösebb lesz. Csak fogalmam sincs,miből mennyi kellene.Ti hogy készültök? És mikor mossátok/vasaljátok ki a ruhákat?
2009. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 30.-ára vagyok kiírva,még csak egy-két ruhácskát vettem,a kocsink,kiságy,kiskád már megvan,de ezen kívül még semmi sincs.A kapott ruhák egy részét kimostam,de még nem vasaltam.Már összeírtam mit kell venni,most már neki kellene állni beszerezni mindent,nem szeretnék utolsó pillanatra hagyni mindent.Mindenkinek szép készülödést és könnyü szülést!
2009. ápr. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!