Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a legnagyobb pelenka?

Melyik a legnagyobb pelenka?

Figyelt kérdés
Fiam szeptemberben lesz 3 éves. 21 kg és 105 cm. Sajnos még hallani sem akar a szobatisztaságról. Most a libero 7-es pelust használjuk, de kb 2-3 pisi és tele is van. Kinőtte. Létezik ennél nagyobb?
2012. máj. 28. 09:08
 1/8 Mara Acoma ***** válasza:
0%
Van a felnőttben mini méret, próbáld ki:)
2012. máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

A nagyobbik fiam 5,5 éves, 20 kg és 115 cm, de még rá is jó lenne a 7-es...

Hogy lehet a te fiad több kilóban, amikor 3 évvel fiatalabb?????

2012. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nyilván úgy, hogy nagy gyerek... Nem sok 3 éves ekkora. Én 178 cm vagyok, az apja 196 cm. Ekkorára sikerült, ez van. Köszönöm a hasznos választ....
2012. máj. 28. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia. Liberó 7-est tudom,és elég nagy gondban vagyok én is hogy mit adok rá később?!

A kislányom márciusban volt 2éves,és ő sem mutat semmi hajlandóságot a szobatisztaságra. Liberó 6-os használunk még de egyre sűrűbben átázik.


A 2.nak üzenem hogy vannak ilyen nagy gyerekek! A lányom a 2éves státuszon 100cm és 18kg volt,és nem kövér!

2012. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

nagyszerű, egyszerűen mond meg neki, hogy kisfiam nincs már a méretedben pelus, nem gyártanak ilyen nagy gyerekekre, tessék bilire ráülni :)

3 éves, rengeteg pénz a pelus, megérett már a szobatisztaságra, innentől már csak rajtad múlik, hajrá!

2012. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A libero.hu oldalon van 8-as méret, nézz utána. Boltban még nem láttam.

Egyébként én sem venném le a pelust, ha ennyire ellenkezik, de felkelés után mindig biliztetném, meg ha elmentek valahová, előtte, és akkor napi 1-2 pelussal megúszod. Az én gyerekem 3,5 éves volt, mire elhagytuk nagy nehezen a pelenkát, de legalább napi egyet használt csak az állandó pisiltetéssel, már kínomban nem tudtam mást kitalálni, mert két pelenkás gyerekem volt, kész vagyon...

2012. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Liberonak most jött be a 8-s mérete, ha jól emlékszem 30 kg-ig jó. A Tescoban már kapható, legalábbis a budaörsiben már tuti, valószínűleg a többibe is hamarosan beérkezik ha még nincs.
2012. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozunk mi a bilivel, wc-vel. 5 ből 2x szól is, a többi meg megy a gatyóba. Már sokszor nincs mit ráadnom, és mondja is hogy ő pelenkát akar, nem fog szólni :( Tudatosan nem szól. Vigyorogva közli hogy bepisilt.
2012. máj. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!