Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik együtt alszanak...

Anyukák, akik együtt alszanak (aludtak) a gyerekükkel! Ti hány évesen szoktattátok át a saját szobájába?

Figyelt kérdés
Vagy hány éves volt a gyerek amikor ő mondta, hogy most már a saját szobájában alszik! Lányom 2 és fél éves és velem alszik(férjem 10 naponta jön haza, olyankor köztünk alszik) de esze ágában sincs este az ágyában aludni, nem akarom erőltetni, csak kíváncsi vagyok nálatok hogy ment a dolog?

2012. máj. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

hát most már nehéz lesz.

Az első időkben volt az egy ágyban alvás, utána a külön ágy volt de egy szoba, egy éves kor körül meg a külön szoba. Mi zavartuk a gyereket, sokkal nyugodtabban aludt külön szobában. Ha szólt, mindig bementem hozzá.

Szerintem először próbáld meg nyitott ajtónál altatni, éjjelifénynél, hátha segít.

2012. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk kettő éves koráig velünk aludt a fiunk. Akkor kapott egy olyan ágyat amit /kis rávezetéssel/ Ő választott ki. Autós ágy vannak kerekei, annyira örült neki, hogy már aznap benne aludt egyedül. Este még nálunk alszik el de utána átrakom és reggelig ott alszik.
2012. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én alszom az ő szobájában, úgyhogy nekem kellene már valahogy "kiköltöznöm" onnan. :)

Csakhogy ez nem egyszerű. Éjjel még többször ébred, inni kér. Az ágyban sürög-forog...

Néztem már neki magas rácsos ágyat, amiről biztos nem esne le, de azzal sem lennék előrébb. Szaladgálhatnék egyik szobából a másikba itatni, vagy csupán megnyugtatni, ha kiabál, keres, hogy: anyaaaa.

Nem tudom, mikor jön el az ideje, hogy egyedül aludjon.

2012. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!