Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Születendő gyermeked ruháit,...

Születendő gyermeked ruháit, textilpelusokat külön mosod vagy a saját ruhákkal együtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Külön mostam neki mindent, sőt még másfél évesen is. Pedig már 4. baba, tehát ne a túlféltés miatt. Úgy gondolom, egy pici baba ennyi törődést megérdemel...
2011. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Külön mosom és külön szennyes tartóban is tárolom+ külön mosószer és öblítőt használok (hypoallergént)
2011. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Külön, 13hónapos, még nem terveztem együtt mosni.
2011. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyerekem van,a kicsi 2.5 éves,és még mindig külön mosom az övét.Ebből következik,hogy mielőtt megszületett is külön mostam ki az Ő ruháit(és a nagyobb gyerekét is).
2011. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éves koráig (lehet, kicsit tovább) mostam neki külön. Én is külön szennyesben gyűjtöttem.
2011. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit használtan vettem, azt azonnal kimostam, a miénkkel együtt, mert nem volt túl jó szaguk. Mivel ezekben van nagyobb méret, majd szétválogatom őket, és akkor már külön a mienktől mosom ki a ruháit, ágyneműjét, plédjeit, pelusokat.
2011. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kulon mosom en is.
2011. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kb fél éves koráig külön mostam neki, azóta együtt, nem lett baja a mi mosószerünktől, mert előtte neki külön mosószert és öblítőt használtam.
2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos csemetém van én mindig külön mosom a dolgait!Sohasem lehessen azt tudni védem minden lehetséges fertőzástől/nem részletezem de eltér a felnőtt és a gyermek immunrendszer és védekezőképesség is.
2011. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irtam, hogy en is kulon mosom. Bar a bacik nagyja ugyis a vasalas kozben pusztul el szerintem.
2011. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!