Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos ágyat? Milyen inditatásból? A gyerek mutatta valamilyen jelét, hogy már nem jó ott neki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sose volt szimpatikus már a terhesség alatt is azon gondolkodtam vennék inkább utazóágyat mert az nem "rácsos-" aztán eltántorított amit olvastam róluk . és hogy nem lehetett rátenni a pelenkázó feltétet amin meg volt az horror árban volt 5 éve.

igy lett rácsos ágy de félévesen amikor jött a babám foga iszonyatos éjszakákat éltünk át és mellém került . egy matracon aludtam vele és onnan már mikor elmúltak a gyakori szopizások nem tudtam visszaszoktatni a kiságyba . igy szétszedtük és junior ágy lett azon alszik 9 hós korától fogva . alatta mindig volt vastag matrac a lepotyogás ellen de kétszer fordult le csak róla fel se ébredt rá .

szv. nem volt jó neki de lehet én is éreztettem tudat alatt hogy utálom mert be van zárva . nem tudom ..

2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

20 hónaposan kapott új ágyat a lányom.

A rácsos kiságyat is szerette, jól elvolt benne, és még el is fért volna sokáig, de nem sokára megy bölcsibe, ahol magasabb ágyon alszanak, ezért úgy gondoltam ideje hozzászoktatni egy "normális" ágyhoz (leesésgátlósat vettünk).


Akitől vettük amúgy a kiságyat anno, annak a kisfia 3 éves koráig aludt benne, és azért adták el, mert kimászott már belőle.

2012. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 éves kora óta kihúzhatós kanapén alszik. Nagy eitkán esik le róla, de akkor vissza mászik:)

Nem magasról esik le, kb. 20 centi, mivel kinyitva alacsonyabb a kanapé, mint ha össze van csukva.

Tetszettek a gyerek ágyak, de emellett döntöttünk, mert ha jönnek szüleim, akkor ők alszanak ott, vagy ha a Hugom jön, ő alszik a gyerekkel. Na meg úgy alszik el hogy mellé kell feküdni, így kényelmesebb a kanapé, mint egy gyerekágy.

2012. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom egy évesen került át rendes ágyba. A rácsos ágyban már nem volt neki kényelmes, folyton beszorult, ahogy fordult, beverte a fejét, a lábát. Azóta sokkal jobban alszik.
2012. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éves 9 hónapos a fiam.most csinálja neki a nagy ágyat az asztalos,remélem a héten kész lesz.már nagyon várja.szeretett eddig rácsosban aludni,csak kezd kicsi lenni neki.most felnőtt ágyat fog kapni leesésgátlóval
2012. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam nem akart rácsos ágyban aludni, ezért még velem alszik, de veszünk neki rendes saját ágyat, úgyhogy, olyan másfél évesen kapja az új ágyat.
2012. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudatlanul!2 es fel eves elmult mikor normal agyba aludt,vendegsegbe voltunk.Imadta,othon kicsereltuk a racsosat es azota nem ebred sirva reggel.Igaz reggel 6 utana a csalad ki kel az agybol.Koran ebred es mar rohan.
2012. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éves elmúlt, mire leszedtük a rácsokat. Ez egy 140 centis ágy, elég régimódi, csak úgy lehet leszedni a rácsot, ha az összeset egyszerre leszeded, és fúrsz-faragsz egy fél napot, mire egyben marad az ágy rács nélkül. Szóval töbször nekifutottunk, mire sikerült. Azóta egy szék vagy az ágya mellet, hogy ne essen le.
2012. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos kora óta alszik a kisfiam leesésgátlós gyerekágyban. A rácsos ágyból ki akart mászni és majdnem kiesett, nem akartunk kockáztatni egy balesetet.
2012. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!