Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák írnátok olyan oldalaka...

Anyukák írnátok olyan oldalakat ahol lehet csereberélni megunt de használható baba-gyerek holmikat, háztartási eszközöket, esetleg szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van sok megunt holmim, nekem már nem kell pénzt kérni nem akarok érte, de szívesen elfogadnék cserébe mást, vagy a gyereknek játékot, gyümölcsöt cserébe. Vagy pl én szépségszalonban dolgoztam, és szívesen megcsinálom az illető körmét, haját ha mondjuk ő elviszi a kutyámat sétáltatni amikor nekem már nem jut rá időm. Van olyan weboldal ahol lehetne ilyesmit hirdetni?
2012. máj. 30. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszveszen, Vaterán is van cserebere rovat.
2012. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Én az ad6kap6 oldalt ismerem, de barátnőm ezzel megszívta rendesen :) Melyik egyében laksz ? A körmös kutyasétáltatós dolog nekem tetszik :)
2012. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pesten lakom.


Én ismertem a szivesseg.net oldalt, de nem használtam még, mostanában rákerestem, de már megszűnt vagy nem tudom mi lett vele, pedig még a tv-ben is volt riport a megálmodójáról, ahol emberek szívességet tesznek egymásnak, pl az egyik megfőz cserébe a másik bevásárol neki, vagy ez a kutyasétáltatást ajánlották fel sokan akik szeretik az állatokat de különböző okokból nem tudnak tartani de másokét szívesen elviszik játszani, sétálni stb.


Miért szívta meg a barátnőd?

2012. máj. 30. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
babaszoba.hu
2012. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz szép körmöm :) Fejér megyei vagyok.


A sztori az nagyjából annyi volt / nemrég történ egyébként / hogy a megbeszélt dolgokat küldte barátnőm egy anyukának, meg is volt, hogy miket küld helyette, de nem így történt. Gyakorlatilag csetreszeket küldött a jó kis játékok helyett és még utána neki állt feljebb. A furcsa az egészben hogy a játékok fényképezve lettek, hiszen barátnőm sem megy bele ilyenbe látatlanul, de mikor a másik anyuka megkapta a jó kis játékokat már nem volt hajlandó vissza cserélni, és még fenyegetőzött is össze vissza, hogy feljelenti rágalmazásért meg ilyesmiért. Aztán más anyukákkal is beszélt barátnőm és kiderült, hogy nem 1 és nem 2 másik személt rövidített már meg.

2012. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!