Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák, tudnátok...

Kislányos anyukák, tudnátok segíteni nemiszervvel kapcsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés
3 éves kislányomnak összetapadt/nőtt a hüvelynyílása, egy gyulladás következményeként. Kedden megyünk vissza az orvoshoz, hogy szétválassza a hüvelynyílást. Mire számítsak, nagyon fájdalamas lesz a kicsimnek?
2012. máj. 30. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos igen, még vérezhet is, legalábbis az enyémnek nagyon fájt, utána a pisilés is rémálom volt. 1 hétig észrevettem mikor pisil, mert mindig összerándult! :( De remélem nálatok jobb lesz a helyzet!
2012. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvan a műtét, utána ugyanúgy éli tovább az életét a gyermeketek? Lesz rendesen menszesze, meg majd lehet szexuális kapcsolata, terhessége?
2012. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nekünk a kisajkak nőttek össze, nem tudom a kérdező kislányának is ez lehet- e a probléma, mert az nem hallottam még, hogy közvetlenül a hüvely bemenet tapadt volna össze. Ha nem tévedek, és nekem van igazam, akkor semmi gondja nem lesz, nem is fog rá emlékezni, ha elég kicsi. Egyébként nem műtét, hanem egy vattás pálcikával szétválasztják és kész is. Pár pillanat az egész.

2 lányom van, a kisebbiknek is összetapadt, de nála ugyan az a doktornő már Ovestines krémet írt rá, és azzal 1 hónap múlva magától szét vállt.

2012. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ettől féltem... :-(((( nagyon sajnálom szegényemet.

Az utolsó válaszoló által írt krémet azért megnézem. Köszi!

2012. máj. 30. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is egy vattás pálcikával megtörölte,majd széthúzta.Egy picit vérzett,de egy hangja nem volt a gyereknek,pedig 2 éves múlt.
2012. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már meggyógyult, akkor is ellenőrizd, úgy, hogy naponta akár többször is egy fültisztító pálcikát végig húzol a punciján a szeméremnyílásnál.
2012. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, így fogom csinálni! Köszönöm szépen!
2012. máj. 31. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!