Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tévő legyek? Munkába...

Mi tévő legyek? Munkába állással kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
Egy kis utazási irodából jöttem el szülni. Visszavár a főnöknőm, de 72eFt-t adna a 8 órára, 10-18h-ig van nyitva az iroda, Biatorbágyról járnék be a 13. kerületbe. 10h az jó, mert kényelmesen elviszem a gyereket oviba, de este 8 előtt nem érnék haza. Az oviból a szomszéd hozná el, tőle 6 körül vagy apósom, vagy októbertől talán férjem (ő elvileg Húsvét után fél évre Bécsbe megy, csak hétvégén lesz itthon). A gyerek este annyit látna belőlem, hogy fürdés, mese, alvás. Pestre nem szeretném oviba vinni, mert ugyanúgy este 8-ra érnénk haza, mire ágyba kerül 10 óra, reggel 6-f7 körül kelés, nagyon fárasztó lenne. Vonattal járnánk be. És mindezt 72eFt-ért. A közelben van egy lehetőségem, de félő, hogy nem jelentenek be. Mi tévő legyek? Ti mit csinálnátok? A gyereknek szerintem nem tenne jót, ha naponta ráncigálva lenne. Ja ár.2-án lesz 3 éves, szept-től jár majd oviba.
2012. márc. 14. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem sokat fizet,de örülj,hogy van munka.Én keresgetek 4 gyerek mellett,de sehol semmi.Még vissza se írnak,ha elküldöm az önéletrajzot.Szerintem vállald el s ha lesz jobb,még akkor is tudsz váltani.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem feltétlen vállald be, sajnos olyan csudajó világban élünk, hogy nem tehetünk mást. :(

Ettől függetlenül folyamatosan keress másik állást, hátha sikerül valami jobban fizetőt kifogni.

Kitartást!!!

2012. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!