Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma vettem egy papucsot, ami...

Ma vettem egy papucsot, ami elég kényelmes, amolyan gyógypapucs fazon, mintásan. Az a gondom vele, hogy ha megyek benne mezítláb, mintha vákuumot képezne a talpam és a papucs. és furcsa, cuppogó hangokat ad ki. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet vettem én is! Mint az alsó képeken lévők! Nagyon kényelmes, csak ez a gond, ami idegesít. Lúdtalpam nincsen szerencsére, tehát nem az a gond. Csak ez a hangos cuppogó hang... Ötletek? Légyszíves csak normális válaszokat kérek. Köszönöm előre is!


2010. máj. 21. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy olyan papucsom (hasonló volt a kiépítése, mint annak, amit linkeltél), ami ilyen hangot adott ki, bár én sem vagyok lúdtalpas. Nekem csak egy pár nap után jelentkezett, és fogalmam sincs, hogy mitől csinálhatta, én arra tippelek, hogy a talpával nem stimmelt valami, mert semelyik másik papucsom/cipőm sem csinált hasonlót. Nem tudod esetleg kicserélni a boltban?
2010. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáltam, de nem cserélik ki...
2010. máj. 25. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasonló papucsom, csak én piacon vettem. Volt már Batz-os is, az is ugyanolyan kényelmes. Reggel, amikor mezítláb veszem fel, nekem is cuppog. Elképzelhető, hogy a láb izzadásától függ? Szerintem járasd be, hátha elmúlik a cuppogás, mert nekem sem mindig cuppog, csak néha. A lábam és a papucs talpa vákumot képez, innen a cuppogás.
2010. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tegyél bele betétet az felszívja az izzadást.(:
2010. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!