Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy csináljam? Ősszel megyek...

Hogy csináljam? Ősszel megyek vissza dolgozni. Egyik gyerek bölcsibe a másik oviba. Hogyan szoktassam őket rá a korán kelésre?

Figyelt kérdés
Most minden reggel 7-7.30 ig alszanak.Este 9 körül alszanak el.A nyár végétől ébresszem őket 6 kor hogy őszre megszokják?
2012. jún. 3. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a város másik végébe jártunk gyalog oviba, de elég volt 6.30-kor kelteni a gyerekemet. Nem kell szoktatni. Ha korán kelted őket, akkor korábban is fognak elaludni.
2012. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arra vagyok kíváncsi hogy mennyivel előtte kezdjünk korán kelni?Nekem 6.30-ra a munkahelyemen kell lennem.Gondolom nem egyik napról a másikra gondoltad hogy ma elalszol kilenckor holnap meg felébredsz vidáman 5.40 kor.?
2012. jún. 3. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk így volt, nem volt előtte edzés - bár mondom, én 6.30-kor keltettem.
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy az lesz nálunk is.Elég nehéz lesz őket úgy öltöztetni hogy nem segít mert még alszik.Lehet előtte két héttel elkezdem a korán keltegetést.Kicsit parázok ettől előre is.
2012. jún. 3. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell erre edzeni. Inkább csak az első napokban te kelj egy kicsit még korábban, hogy belekalkuláld a kezdeti nehézségeket is, de aztán csak belejöttök. Feleslegesen miért keltenéd fel őket korán?

Ha nem kell oviba menni, a fiam simán alszik 9-ig is, de sose készültünk rá előre. Ennyi erővel hétvégén se aludjanak tovább, hogy ne essenek ki a ritmusból?

2012. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom.csak nehéz elképzelni.ha néha korán kellett őket kelteni elég nehéz volt velük.
2012. jún. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!