Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MEGŐRÜLÖK! Miért nem köti le...

MEGŐRÜLÖK! Miért nem köti le az ég világon semmi 2 évesemet? Adjatok ötleteket!

Figyelt kérdés
Utál babázni,nem érdekli a kifestő,rajzolás,építés!Csak menni szeret,sétálni,bóklászni.DE nem lehetünk mindig az utcán,itthon is van teendő és el kell végeznem.A férjem heti 7 nap melózik,soha nincs itthon.Semmire nem haladok.Csak a nyűglődést,hisztit próbálom uralni.Az egész napom abból áll,hogy próbáljam lekötni valamivel:(Annyira elegem van!!!!!

2012. jún. 5. 10:27
1 2 3
 1/23 Mara Acoma ***** válasza:

Ejha, jó kis pörgős gyerkőcöd van! Próbáld ki, hogy bevonod a munkába. Pl adj neki seprűt-lapátot, játék gyúrótábla, pancsolótálba mosogasson műanyag poharat stb... Teregetésnél segítsen, hajtogasson ruhákat ilyesmi... Jobb ötletem nincs. Meg hát csak van valaki, anyu-anyós-nagyi, barátnő aki elviszi egy-két órára. Kérj segítséget, ha nem akarsz megőrülni, mert becsavarodsz.

A másik meg, ha kicsi gyerek van, nem csillog senkinél a lakás, ne aggódj. Mindenki tudja, hogy mennyi melo van egy picivel:) Legyen csak kupi, kit érdekel. Akinek nem tetszik, csinálja meg:)

2012. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy!Köszönöm!!! :)

Sajnos anyu,anyós,barátnő,mindenki reggeltől késő délutánig dolgozik:(

Segíteni nem tudnak...

Próbálom bevonni a melóba,de a 2 perc és górál,őrjöng:(

Nagyon jó gyerek,értelmes,okos,folyékonyan beszél.De nem tud mit kezdeni magával.Szó szerint halálra unja magát,és engem meg az őrületbe kerget:((((((

2012. jún. 5. 10:48
 3/23 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.:)

Nekem a kisfiam ugyanilyen. Folyton csak menni, menni, menni. Halál komolyan volt olyan, hogy az éjszaka közepén felsírt és kiabálta, hogy menni, menni. De szerencsére visszaaludt, így nem kellett menni sehová.:)

Náluk ez így megy például az orvosnál is, még akkor is, ha 39 fokos láza van, akkor is fel le kell mennie a lépcsőn.

Szerencsére azért bent is le tudja magát foglalni, de nagy harc árán tudjuk csak bent tartani. Amúgy amikor bent van, akkor a következő dolgokkal szokott játszani: építőkocka, dömper, kismotor, zenélős szintetizátor, játéktelefon, könyvek. És még néhány, ami nem éppen játéknak van kitalálva: porszívó, fazék, fedő, kanál, műanyag üvegek, szigorúan felügyelet mellett a telefonom és a töltőm, illetve bármi, amit pakolni lehet és lehetőleg adjon minél nagyobb, érdekesebb hangot és néha egy rövid időre szoktam neki engedni, hogy nézze, ha valamilyen számítógépes játékkal játszom.

2012. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Az enyém meg TV függő:(((((((

De bevallom töredelmesen,hogy már biztos a zárt osztályon lennék,ha a TV sem szólna,hogy a gyerek ne tévézzen...

2012. jún. 5. 10:51
 5/23 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártunk mi is, kiegészítve azzal, hogy úgy vettem észre, már unalmasak vagyunk neki. Ez volt a fő ok, hogy beírattam a bölcsődébe. Otthon maradhattam volna még, de neki ez kevés volt. A bölcsődében lefárasztja magát, neked meg lenne időd utolérni magadat. Kitartás!
2012. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs hova visszamennem melózni:(Megszűnt terhességi táppénz alatt a munkahelyem,így nem veszik fel bölcsibe:(Pedig szerintem is az lenne a legjobb neki!!!!Mert imádja a társaságot,gyerekeket....

Magánbölcsire nincs pénz,ja és ráadásul át is kellene hordani másik városba,még ha fel is vennék államiba,mert itt nincs bölcsi:((((((((((

2012. jún. 5. 11:01
 7/23 Mara Acoma ***** válasza:

Első vagyok:

Nekem már nagyok és itthon vagyok, hozd át majd eljátszok vele :DDD Fő a változatosság.


Kazincbarcika

2012. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A 3 eves lanyom is ije. semmit nem csinal egyedul.Lassan egy eve jar bolcsibe gondoltam majd "megtanul jatszani"semmi.anyibol jo hogy lelegzem mig ott van,most is.az enyem tv-t se nagyon nez,nincs tanacs,legfejeb anyi nem vagy egyedul :).Amugy rengeteg mindent kiprobaltam,jatek hegyek,eltettem majdnem mindent,csak a port torlom roluk.Pasz.........
2012. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Mara Acoma ***** válasza:
Megint első vagyok! Valami interaktív játék? Kutya, cica, baba... Amikor unatkozik, lehet neki mondani, hogy most sétáltatni kell a kutyut, etetni kell, játszani akar stb.. Hátha leköti és ragaszkodni fog hozzá.
2012. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az enyém már 3 éves, de dettó u.ilyen!

Én is már azt várom, hogy valamivel el tudja foglalni magát, mert Ő csak velem hajlandó ellenni, pedig már kicsi kora óta próbálom rávenni az önálló játékra is.

Tudom, hogy idegtépő!

Nálam annyi a könnyebbség, hogy bölcsibe jár és ott azt mondják, hogy szépen elvan.

Viszont hiába kapott olyan játékot amit a bölcsibe szeret, itthon nem érdekli :( , csak az "anya-anya-anya....... " megy egész délután.

2012. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!