Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kell egy kisgyereknek...

Mit kell egy kisgyereknek összeállítani az ovis csomagba?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy az unokaöcsém kiscsoportba, de az óvónő nem mondott semmit hogy milyen felszerelést kell venni. Csak annyit hogy van egy lista.
2012. jún. 6. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

lesz majd szülői értekezlet .

sztem tegyétek azt hogy négy körül odamentek az ovihoz és v. a szülőktől kérdezitek v. az ovóda vezetőt akinek kutya kötelessége elmondani ha már az ovónő nem tette .


a szülői értekezleten derül ki de had ne várják már el a kedves szülőktől hogy az utcsó pillanatban vásárolgassanak.

úgyértem én is kiváncsiskodtam idő elött.


fehér talpú gumis termi cipő lehetőleg pamut felsőrésszel.

pár váltoruha benne a majdani jelével . egy pólót egy nacit és kis alsó és zokni .

kéztörlő kell egy bentre amúgy 3-4 db ebbe is jel és név .

vegyetek tisztasági csomagot ebben fogmosópohár fogkefe is.

kb. ennyi az alap. aztán hogy lesz -e oviszsák az már az utolsó lépés . tornacuccot is szoktak kérni kisnadrágot atlétát v. fehér pólót.

2012. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk kell ágynemű huzat,törölköző,tisztasági csomag,ovis zsák,tornazsák,de az majd csak fél év után.abba tornacipő,rövidnaci,póló.kell évszaknak megfelelő váltóruha,benti cipő vagy szandi
2012. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 6. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!