Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismersz olyan kisgyereket,...

Ismersz olyan kisgyereket, aki kétszer elkapta a bárányhimlőt?

Figyelt kérdés
Kislányom bárányhimlős, de olyan "igazi" bárányhimlőre jellemző pöttye kb. 5 db van/volt. Sokan azt mondják, nagy eséllyel még1szer el fogja kapni. A doki szerint mindegy hány pöttye van, a védettség kialakul és egy életre szól.

2012. jún. 6. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Én gyermekkoromban 3x voltam bárányhimlős, mindháromszor elég durván pöttyös lettem. 3 évesen, 8 évesen és 10 évesen is voltam.
2012. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ohh, jó kilátások:(


Köszi:)

2012. jún. 6. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem még szakközépben az egyik osztálytársam volt bárányhimlős 17 évesen, mert másodszorra is elkapta. Pedig kiskorában már volt, tele volt pöttyel meg minden... Nagyon megviselte, suliból is kb. 1 hónapot hiányzott, kórházban is volt.
2012. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az oviban eddig két anyuka mesélte, hogy a nagyobb gyereke kétszer kapta el a bárányhimlőt, mert elsőre csak pár pöttye lett, másodjára pedig sok.

Amin nagyon meglepődtem, hogy az ovónénink mondta, hogy oviskorában elkapta a bárányhimlőt sok pöttyel, és most felnőttként megint. Az orvosa azt mondta, hogy ne csodálkozzon, nem egyedi eset.

2012. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lányom oviban 7 db pöttyel volt bárányhimlős,10 évesen övsömör formájában jött ki.
2012. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, akkor a doki miért nyilatkozik úgy, hogy néhány pöttyel kísért himlő is életre szóló védettséget nyújt...
2012. jún. 7. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a dokink hogy a mai bárányhimlő vírusa egészen más már mint régen,sokkal agresszívabb,változott,alkalmazkodik.Ezért is lehet hogy újra elkapják.Hogy miért mond ilyet a dokitok?Lehet hogy egy kicsit tudatlan.Régebben ritka volt hogy újra átesik valaki,ma se annyira gyakori,de most több ilyet hallok én is.
2012. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!