Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlős kisgyereket...

Bárányhimlős kisgyereket lehet vinni szabad levegőre? Vagy bevásárolni vele?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 16:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
vásárolni nem, mert fertőző, saját kertbe ki lehet vele menni, a lényeg, hogy egyenletes hőmérsékletben legyen, ez most így nyáron megoldható, télen én pont emiatt nem vihettem ki napokig
2012. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Közösségbe ne vidd, mert végig fertőző, amíg le nem zajlik.
2012. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhes kismama, aki esetleg nem esett át rajta, nagyon örülne, ha a közértbe benyalná a betegséget.....
2012. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
igen,vásárolni,emberek közé ne nagyon vidd.2 dolog miatt 1 amit már irtak,hogy fertőző és más elkaphatja,a 2 meg hogy mivel ez egy immunrendszer betegség,ezért nagyon legyengül az immunrendszer nincs semmi védekező ereje és ő is kaphat ilyenkor minden mást,vírusos baktériumos dolgokat ami most pluszba gondolom nektek sem hiányzik.egyenletes hőmérséklet és a levegőn most nagyon jó neki.
2012. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Udvarra sem nagyon vittem egy nagyon egyszerű oknál fogva, nyílt sebek vannak a testén, amik nagyon könnyen elfertőződnek, aztán mindenféle szövődménye lesz a betegségnek.
2012. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Vásárolni??

Te örülnél, ha fertőző betegekkel találkoznál a boltban?


Vidd sétálni, de nem találkozzatok senkivel, ne érjen hozzá semmihez.

2012. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
mint a leprások...
2012. jún. 5. 09:37
 8/27 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem oltattad be ellene? Ha így döntöttél, akkor legyél tekintettel a többi emberre, anyára, gyerekre. Ez van, ez nem sértés.
2012. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
miért nem oltottam be? :D ennyi pénzért??? szórakozol? inkább átesünk rajta egyszer és elfelejtjük.
2012. jún. 5. 11:07
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

De másokat nincs jogod veszélyeztetni.

Mint amikor lejön a játszótérre a tisztatakony gyerekkel, mert oviba nem mehet, de "levegőznie kell".

Hát ba....d meg.....

2012. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!