Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos lányomat hogy...

21 hónapos lányomat hogy szoktassam bilire?

Figyelt kérdés

hogy kezdjek neki. ma reggel mintegy 3 szor pisilte végig a szobát hiába ültettem rá a bilire. ne hiszem hogy jól kezdtem ezt csinálni

tanácsot kérnék.


nem beszél szavakat mond nem jelzi hogy pisilni kakilni kell


2012. jún. 7. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1éves korára vettem bilit. Sokat beszéltünk róla, hogy mirevan. Aztán belepakolta a játékait. :) Aztán olyan másfél éves kora körül már párszor ráültünk, úgy hogy ruhába volt, de mindigmondtam neki, hogy mire van. Aztán ráültettük a babákat. Megvártuk míg pisilnek, még mondta is, hogy: psss. :D :D Aztán egyre többször engedte, hogy ráültessem, vagy ráült magától. Most 21hós, már fogja a pisilőjét pisi előtt és szaladunk. Reggel, délutáni alvás előttután rendszeresen ráültetem és belepisil. Együtt szoktam vele pisilni, ha hallja hogy nálam is csurog, akkor neki is megjön az inger :)
2012. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet még várok tippeket nem vetettem el ki fogom probáni
2012. jún. 7. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
azt még elfelejtettem, hogy én lányom sem mondja, de kb fél órnként-óránként kérdezgetem, hogy kell-e pisilni? első voltam
2012. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és rázza a fejét hogy igen met nekem állandóan nemmel válaszol
2012. jún. 7. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:

enyém 2 éves múlt 3 hónappal mikor elővettük a bilit.

egy ideig össze vissza pisilt mindent, mindig elmondtam hova kellett volna, volt, hogy utána azért ráültettem a bilire. 3 héttel később nem volt már probléma :)


21 hónaposan azért tényleg még necces, le tudja venni egyedül a bugyiját, nadrágját?

mert ha se szólni nem tud és le se tud vetkőzni akkor hiába képes már visszatartani a pisit

2012. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem jelzi hogy kell, nem mutatja pl. a kakis pelust, még nem érett a bilire. Várj még, mert ha erőlteted, sokkal rosszabbat teszel Neki.
2012. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 22 honapos. par hete ugy kezdtuk hogy delutani alvas utan levettem rola a pelust es raultettem a bilire .szerencsere eleg nyugodt fajta igy volt hogy akar egy oran at is turelmesen ult rajta kozben konyveket nezegettunk vagy gyurmaztunk.sokszor belepisilt a bilibe de azt vettem eszre hogy nem is erezte h pisil.most mar egesz nap pelus nekul van kiveve a delutani es az ejszaki alvast. sokszor belepisil a bilibe de van hogy valami nagyon lekoti es a szonyegre pisil.mindig mondom neki hogy a bilibe kellett volna. ha pisilnie vagy kakilnia kell neha szol elore es akkor szaladunk a bilire.de van hogy csak magatol raul.egy ket kaki is sikerult mar.nalunk az a baj hogy ha kisgatya vagy nadrag van rajta hiaba mondom neki 1000x hogy nincs rajtad pelus es a bilibe kell pisilni azt hiszi hogy rajta van es bepisil.ha bilizik mindig lehuzza magarol es utanna felmesztelenul jatszik a hazban.
2012. jún. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Várj vele még egy évet.
2012. jún. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!