Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a 18...

Hogyan szoktassam le a 18 hónapos lányomat a késői alvásról?

Figyelt kérdés
Elmúlt a lányom 18 hónapos.Vannak napok amikor egy óránál nem alszik többet és mivel nehezebben alszik el a fáradságtól későn alszik el.És hiába probálom öt simogatni amit szeret a hátán a buksiját nem alszik el csak rug meg kapál.És nem tudom rávenni hogy már 8-kor aludjon.
2011. júl. 28. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg napközben 2x altatni. Nálunk is az volt a baj, h ha csak délután alszik, akkor van h még egy órát sem aludt és az még ugye kevés neki, ezért ha úgy látom , h már 11körül álmos, akkor lerakom egy fél -3/4 órára délelőtt is és akkor még délután is alszik egy órát-másfelet úgy 3-4 körül. Szerencsére esti alvás körül nincs gond, legkésőbb már 8-kor alszik.
2011. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel sokáig világos van ésszerűbb lenne később elaltatni, nekem se tavayl nyáron(ősz eleé jén volt 1,5 éves) se idén nem aludt/alszik el este 8-kor.
2011. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt elfejtettem irni hogy ez nagyon ritka mert töbségébe ha éjjel nem alszik jól mert valami kinozza akkor délután akár 3órát is képes végig aludni mint most is
2011. júl. 28. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!