Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyereke is ennyit "kever"...

Más gyereke is ennyit "kever" az ágyban elalvás előtt?

Figyelt kérdés

Fiam 20 hós lesz, s ha százszor nem fordul hasra meg vissza, akkor egyszer sem. Aztán egyszer csak megállapodik, s elalszik.

Másnál is így van? Hogyan tudnám megtanítani neki, hogy nyugodtan feküdjön? Vagy ez még korai, hiszen izgő-mozgók?


2012. jún. 7. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki lehet... :) Szerintem amíg neki ez így jó, addig hagyd, lehet így nyugtatja le magát, vagy még egyszer eljátssza fejében a napi eseményeket. Én is néha észreveszem az enyémen hogy nem úgy van ahogy letettem, de a lényeg hogy szépen csendben elaludt.
2012. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi együtt alszunk el. Magyaráz is közben, meg odanyomja a száját egy puszira ... :) Aranyos, csak nem tudom, hogy tényleg ennyit kell-e ficánkolni? :) Amúgy fél óra az egész. :)
2012. jún. 7. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
19 hós kisfiam a takarót gyömöszöli, birkózik vele :) Szerintem az tök normális, nem hinném, hogy feküdni kellene neki nyugodtan. Magamból kiindulva, és is százszor megfordulok az ágyon mire elalszok.
2012. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális. A kisfiam 5 hónapos múlt és állandóan izeg-mozog elalvás előtt, kivéve, ha az esti evés közben alszik el...

Van, hogy 180 fokban is elfordul, majd oldalt, majd háton, gyertyázik, majd hason (és itt a vége, mert még nem tud visszafordulni) akkor a hátára fordítom és kezdődik minden előröl, míg végül keresztben a kiságyban elalszik és kilóg a rácsok között a lába...

2012. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D Akkor megnyugodtam! :)
2012. jún. 7. 16:14
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Fiam 21 hós és Ő is pont fél órát pörög az ágyban.Egyszer csak megáll és akkor tudom,hogy bealudt a pörgésbe:-))
2012. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém még 4 évesen is ide-oda forgolódik percekig, mire megtalálja a legkényelmesebb helyzetet :)
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lányom is ilyen.22 hónapos. mi a férjemmel ezt tulajdonságát csak SID-nek (Jégkorszak a lajhár) nevezzük. ő is forgolódik, van hogy körbejárja a 360fokot :) aztán egyszercsak paff és alszik :)
2012. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!