Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos gyermekem nem...

20 hónapos gyermekem nem eszik gyümölcsöt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan 3-4hónapja kezdte ezt hogy nem ette meg a gyümölcsöt. Aztán volt hogy igen. Viszont az utóbbi időben, legyen az bármilyen gyümölcs, kiköpi. Sőt még ha a joghurtban van gyümölcsdarab, azt is kiköpi. Mit tegyek hogy megegye?
2012. jún. 8. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Dugd el a gyümölcsöt.

Turmixold le, tedd úgy bele a natúr joghurtba.

Vegyél gyüm.centrifugát, csinálj belőle levet.

Nálunk is ez megy.

2012. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. Aztán meg van, hogy megeszi. Így én azt csinálom, hogy szeletelek fel gyümit és elé teszem, ha eszi akkor eszi, ha nem akkor meg megeszem én.

Nálunk a joghurtba és egyéb dolgokba való becsempészés sem működik, mert nem eszik joghurtot, túrót, nem iszik gyümölcslevet (csak vizet, pedig kínáltam már ilyenekkel).

Nem lesz baja hidd el, nekem a nagyobbik volt, hogy 1 évig nem evett gyümit, pedig mindig van itthon, mert én imádom.

2012. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki édességet, legalábbis olyat ne, ami édesebb egy almánál. Darabold fel a gyümölcsöket és tedd elérhető helyre, hogy tudjon belőle venni, ha megkívánja. Ne desszertként kínáld a gyümölcsöket, gyümölcsös joghurtot, hanem pl. uzsira csak azt add.
2012. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha ezek után mégsem akarja megenni, dugd a főzelékébe, úgy legalább hozzájut.
2012. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!