Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy valaki Budafokról (dél-Bu...

Megy valaki Budafokról (dél-Buda,22. ker. ) a Gyerekszigetre 2 üres hellyel? Hálásak lennénk (magam és 7 éves kisfiam) ha valakihez betársulhatnánk. Benzinbe természetesen beszállunk. Előre is nagyon köszi.

Figyelt kérdés
Ha valaki nem ismerné: Gyerekkel (bármely korúval) nagyszerû program! Évek óta, de csak jún hétvégéin: szombat-vasárnap 10-18h. Bármilyen érdeklõdésû gyerek válogathat - hatalmas területen a sokszínû kínálatból és teljesen INGYEN! Szerintem vétek kihagyni! Egy baja van: autó hiányában, nekünk min. másfél óra – pedig csak D-Budáról É-Budára! ↔ Autóval fél óra.

2012. jún. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Háát én csak úgy nem szállnék be bárki autójába ...Pláne gyerekkel.

Másként nem tudtok kijutni????

2012. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Ne haragudj, de elég nagy felelőtlenség lenne a részedről...
2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, én is off.

Első kettő válaszolónak. Azért ha vki gyerekkel ül egy kocsiban, akkor miért ne szállnék be én is mellé a gyerekemmel. Annyi ítélőképessége van az embernek, hogy pár e-mail, és 1-2 telefon után levégja ha gáz van, ráadásul ha meglátom a fazont még mindig mondhatom, hogy nem ülünk be mellé...

Kedves kérdező,mi szívesen mennénk, de 3an vagyunk, és a lányunk még kicsi ehhez, ráadásul Matizunk van, ami nagyon kicsi, be se férnénk.

Remélem találtok kedves, barátságos útitársat!

2012. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a mai világban attól,mert gyermek is ül az autóban nem jelent semmit.....

SAJNOS!!!!!

2012. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet... én vagyok csak ilyen naív...? :-(

Én azért bízom..:-)

2012. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Én nem bántásból írtam a választ! Akkor úgy fogalmaznék, hogy ÉN nem ülnék be senki idegen mellé csak úgy.
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!