Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az már haladás egy nem beszélő...

Az már haladás egy nem beszélő 21 hónapos gyermektől hogy azt kérdezi 5 percenként egy egy tárgyra mutatva:nem tudom mi ez illetve anyu mit csinálsz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én arra a gyerekre mondom azt, hogy "nem beszél", amelyik nem beszél.

A tiéd mondatokat mond.

Nem tudom, mire vagy kíváncsi.

Ha eddig nem mondta, akkor nyilván haladás...

2012. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alig 15 szót mondott csak azért kérdem
2012. jún. 8. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már nagy haladás!Mindenre válaszolj most fog gyorsan gyarapodni a szókincse.Ha lehet ne egy szóval válaszolj.Egyébként nem mondanám nem beszélőnek aki így kérdez.
2012. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azen fiam juliusban lesz 2eves es meg csak egy par(10-20 )szot tud mondani.mondatott semmit.ugyhogy szerintem ne aggodj,,eggyik baba kesobb masik hamarabb beszel.lanyom ennyi idosen mar szinte ugy beszelt mint egy felnott.nem egyformak.
2012. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lányom 22 hónapos. mondatokat kb 1-1,5 hónapja alkot. mostanában iszonyat gyorsan tanul, egyszer mondunk el valamit és már megjegyzi :)
2012. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!