Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes után könnyen vissza...

Gyes után könnyen vissza tudtatok zökkenni a munkába?

Figyelt kérdés
Én 3 hete dolgozom, és nagyon nehéz. Azt hiszem, már elszoktam a munkahelyi stressztől és a bunkó főnököktől.
2012. jún. 8. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt, igen, élveztem a fontoskodást, a csini ruhákat, a felnőtt társaságot, meg hogy a kislányom olyan ügyesel beilleszkedett az oviba! ÉS: közben rendszeresen az órára pillantgattam, azt gondolva: most biztos kimennek az udvarra, most ebédelnek, most lefekszenek... :)
2012. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, 2 hónapja dolgozok. Megcsinálok mindent, amit rám bíznak,de nagyon sokat felejtettem, sok az új is, emiatt néha nehéz, nem értem a dolgokat... Mintha elhülyültem volna.

Ami azt a részét illeti, sokkal könnyebben felkelek reggelente, éjjel a kevesebb alvás is pihentető és nem vagyok annyira fáradt, kimerült, begyepesett, mint amikor még itthon voltam.

Nekem sokat jelentett, hogy végre emberek közé kerültem és nem itthon a 4 fal között hallgatom egész nap a gagyosást, 2 szavas tőmondatokat.

Sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok így. 4,5 évet voltam itthon 2 gyerekkel.

2012. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerdától kezdem ismét a munkát és nagyon félek már most. De hát muszáj, így félelemnek nincs helye.
2012. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam szept. végén tölti be a 3. életévét, akkor mennék vissza dolgozni, ill. ha lehet kivenném a bent felgyülemlett szabikat utána. Viszont most épp rajta vagyunk a testvér-témán - remélem, sikerülni fog! Ha viszont nem sikerülne, vissza fogok menni dolgozni és megmondom őszintén, összeszorul a gyomrom, ha rá gondolok. Iszonyú stresszes a munkahelyem, sok változáson keresztül ment, míg itthon voltam. A kollégák kivétel nélkül mind mondják, ha tudok még maradjak, ne menjek vissza. Rengetegen felmondtak. Szóval, már most parázom, hogy tiszta stressz leszek, de egyszerűen muszáj, ez az élet rendje. Közben majd a fiamra gondolok, hogy ezt érte teszem, hogy neki (és nekünk) jobb legyen.
2012. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy érzem, mintha elhülyültem volna. Régen sokkal hamarabb átláttam dolgokat, most meg csak szerencsétlenkedek és csodálkozom magamon :-(
2012. jún. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!