Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaság kérdés, ti...

Szobatisztaság kérdés, ti hogyan tudtátok megoldani, tudta a kicsi tartani a pisit a boltban, míg a wcig értetek?

Figyelt kérdés
Szóval a kisfiam ebben a hónapban töltötte a 2 évet, és most jutottunk el oda, hogy utcán sincsen rajta pelus. Séta közben nem szokott bepisilni, tartja hazáig, de mi van akkor, ha épp bevásárolni kell menni? Úgy értem, ha éppen a Spar közepén jön rá a pisi, akkor mi legyen? Pelusba már egyáltalán nem hajlandó pisilni, rá sem tudom adni a pelust, de mi van, ha szól, hogy kell, és éppen nem tudunk elmenni sehol? A másik az, hogy wcbe nem akar pisilni, csak bilibe. A bilit meg mégsem vihetem magammal. Vagy gondoltam veszek pull up pelust, de akkor sem mondhatom neki, hogy akkor most bepisilhetsz, totál összezavarodna szegényke. Ti hogyan csináltátok? Meddig bírja tartani egy ennyi idős kis gyerek, onnantól, hogy szól hogy pisi lesz?
2012. ápr. 20. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés,az én fiam is nem rég múlt 2,és a szobatisztaságban is ott tartunk kb.Én úgy szoktam,hogy itthon megpisiltetem,a vásárláskor még nem jött rá,ő tartogatja hazáig,és már a teraszon mondja hogy nagyon kell.Elő szokott fordulni,hogy be is csurog az eleje.A fűbe se pisil állva?Mert tudom nem a legjobb de ha wc-be nem megy és kell neki,lehet én kivinném ha van ott zöld terület,kicsi még vele lehet ezt,aztán meg csak tudja majd tartani:)Nekem mondjuk elviseli a bugyipelust,de nem pisil bele.Én meg nyugisabb vagyok.(de nem mindig van rajta,voltunk már nélküle is)
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a bajom, hogy a bokorba se pisil. de már gondoltam arra is, hogy veszek olyan papírbilit. csak hát marha drága egyrészt, másrészt pedig az sem olyan jó megoldás. de nekem ez a havi nagy bevásárlásnál lenne gond, ha csak kenyérért meg tejért ugrunk le a sarki boltba, akkor tartja szépen hazáig, mert előtte pisiltetem, és az kb. 20 perc. de a havi bevásárlás meg kb. 2 óra.
2012. ápr. 20. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ne nézz hülyének,de hallottam már olyat hogy valaki eü. betétet tett a bugyiba neki,hogyha nem érnek oda valamit az is ér.(szintén nem akart már pelust)Én még nem próbáltam.Még mindegyik gyerkőcömmel sikerült odaérni.
2012. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) nem is rossz ötlet. nem gondoltam, hogy ez a leszoktatás ilyen bonyolult, hajjaj.........
2012. ápr. 20. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki hátha azt megengedi,mond neki hogy csak azért kell mert messze van a wc,és csak most.Aztán meglátod hogy bírja az ilyen nagy vásárlást,odaértek-e időben,egyáltalán kell-e neki.Nekem volt hogy elmentünk kb. 3 órára addig nem pisilt,csak otthon.A lányaim is ilyenek voltak,én meg még most is haza hozom:)
2012. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ha nem engedi a bugyipelust sem, akkor kipróbálom. holnap veszek egy csomagot a bugyisból, aztán kiderül. persze nem az a gondom, mert váltás ruci mindig van nálam, de nem lenne buli végiglocsolni az üzletet.
2012. ápr. 20. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld vele szokatni otthon a Wc-t. mielőtt indultok pisiljen.

Spárban Tescoban nagyobb áruházakban van WC.

2012. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!