Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem beszélö 22 hónaposa t...

Nem beszélö 22 hónaposa t hogyan kezdjünk el vele bilizni? Ki hogy kezdte mekkora türelem kell ehhez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Reggel ébredés után nagy valószínűséggel lesz pisi, akkor érdemes bilire ültetni. Ivás után 20 perccel is.


Egyébként lehet, hogy ebben a korban még korai, de egy próbát megér.

2012. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a baba magától még nem foglalkozik a dologgal, kár kínlódni, úgyse lesz belőle sikerélmény. Ha megérik rá, próbálkozni fog és szobatisztává válik, addig meg hagyni kell.
2012. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor pisilési-kakilási idő van (fiam pl mindig felkelés után pisil, kakil, fürdéskor is mindig van pisi) próbáld meg ráültetni a bilire. Lehet, hogy még korai. A lényeg, hogy ne erőltesd, az nem vezet jóra.

Az én fiam most lesz 2 éves, ő egyenlőre nem marad meg a bilin, így várunk még.

2012. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is 22 hónaposom van.

én próbáltam hogy bilire tezsem reggel vagy napközben, de ámítás ide, oda, nem érett még rá. elmondja hogy bugyiba nem pisilünk csak bilibe, de persze ezt nem tudja betartani.

reggel ültesd bilire, ha jó idő van adj rá bugyit, aztán ha semmi eredmény, hagyj fel vele és mondjuk egy hónap múlva kezd újra.

2012. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!