Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le 3és fél...

Hogyan szoktassam le 3és fél éves gyermekemet az éjszakai pelenkáról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mondtam a lányomnak, ha nem kell több pelus , akkor kap egy Babrie-t. Nagyon vágyott rá, amúgy nem szoktunk neki játékokat venni. Aznap este már nem kellett neki pelus, nem is pisilt be.

mOndtam, 3 nap pelus nélkül, és megyünk megvenni.:)

Többet nem kellett neki a pelus.:)

2012. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok miért nem szokik le,nálunk az van,hogy még mindig tejet iszik este és hiába viszem el pisilni,egy pisi nem elég elalvás előtt.Szóval én azt tervezem,hogy kb. egy hónap múlva elveszem tőle az esti tejcit.Szeptembertől ovi,szeretném ha addigra sikerülni.Igaz,még csak most lesz három augusztusba,de már 21 hónapos kora óta nappal szobatiszta és tudom,hogy én vagyok a ludas.Most azt próbálom,hogy a tejet már hét óra körül megkapja és így kipisili a nagyját elalvásig.De így is csak akkor nem pisil be,ha éjszaka kiviszem őt,magától nem ébred meg sajnos.Sőt,ha kiviszem,akkor is lóg keze lába,ha szólók,mint egy gép pisil,tehát nem tudatos.Fel sem ébred rá.Én is várom a tanácsokat.
2012. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, első vagyok. Azt el is felejtettem írni, hogy attól a naptól nem kap este tejet ő sem. 6 után már csak vizet ihat, abból nem csúszik le annyi. És egy ideig tejpépet kapott vacsira tej helyett.
2012. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!