Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam Gyermekemet...

Hogyan szoktassam Gyermekemet a csőrös pohárból való ivásra?

Figyelt kérdés
Eddig Avent cumisüvegből ivott,de sajnos még eddig nem fogadta el a csőröset,pedig jó lenne. Mit tegyek,hogy hozzászokjon? Segítsetek!
2010. jún. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Inkább rendes pohárra szoktasd rá,azt jobban szeretik a gyerekek,az enyémek sem ittak a csőröspohárból.
2010. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen csőröset vettél? Mi Avent cumisüveg után Tupperware szilikonos csőrösre váltottunk, és egyik ivásról a másikra simán vette az akadályt. Most vettem neki egy Nuby-t, szintén szilikonos, ennek kicsit nagyobb a csőr része, látom, hogy szokatlan neki, de ebből is szépen iszik, ráadásul egymaga. Keze ügyébe teszem, illetve kaja közben/után az etetőszék tálcájára, és saját maga iszik, ha végzett, visszarakja a helyére. 8 hónapos.

(Egyébként nem baj az, ha csőrösből is tud inni, mert utazás/séta közben elég macera lenne a pohár.)

2010. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt lehagytam, hogy próbálkoztam merev, műanyag csőrös pohárral is, és azt nem akarta elfogadni.
2010. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Merev csőröset vettem,akkor ez lehet a baj...Na szép,akkor pohárból próbálkozunk,de az igaz ha megyünk vhova,akkor nem lehet a poharat használni,hanem szükség van a csőrösre,vagy a cumisüvegre..
2010. jún. 4. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szilikonosat, és próbáld meg azzal, hátha jobban elfogadja. A Nuby 900 Ft volt a Müllerben. Párhuzamosan persze taníthatod pohárból is inni, én is azt teszem, hogy szokja mindkettőt. De utazás közben tényleg jobb a csőrös.
2010. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!