Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok olyan lopásgátlót/nyomk...

Tudtok olyan lopásgátlót/nyomkövetőt, amit gyermekre lehet tenni? A játszóházban mesélte egy anya, hogy mire visszanézett már emelte ki egy nő a gyermekét a bevásárló kocsiból. Azóta nagyon félek, hogy az enyém is eltűnhet. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na, igen, de ez gondolom olyan, hogy megnyomod és csak ha a közeledben van, akkor hallod, hogy visszajelez. Ha már elvitték, akkor nyomkodhatja az ember. Szörnyű, milyen dolgok történnek a világban!!!
2012. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, én csak erről hallottam. A legjobb betanítani a gyereket, ha nagyobb, hogy sikítson. Nálunk a kicsit tanítani sem kell, pedig már kettő, ha idegen csak ránéz, már üvölt. Egyébként nem értem az esetet, hogy emelhették ki a gyereket, gondolom anyuka a bev.kocsi mellett állt, nem??
2012. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megnézem. És igen, az anyuka egy kávéért fordult a polchoz. Szerencsére ezért nem vitték el a babát, mert ott állt. De azt mondja, hogy az idegen nő elkezdett vele kiabálni, hogy mit képzel, ő csak meg akarta simogatni a kislányt, aztán mire felocsúdott, már el is tűnt valamerre. Ő meg csak nézett.
2012. jún. 11. 12:02
 5/13 A kérdező kommentje:
Az enyém csak 11 hónapos, nem érti még, hogyha tanítom, hogy idegennel "ne álljon szóba".
2012. jún. 11. 12:03
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 11. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem hinném hogy egy bekamerázott üzletből akarna valaki gyereket lopni.lehet tényleg csak odament a gyerekhez a másik nő..bár ki tudja.vannak nyomkövetős telefonok, de előbb lopják el csak a telefont mint gyerekkel együtt.
2012. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
most ki akarta emelni (azaz már fogta is), vagy csak meg akarta simogatni? Lehet, tényleg nem akart rosszat, de nekem feláll a szőr a hátamon attól is, ha bárki hozzányúl a gyerekhez. Nem kiskutya, hogy simogassák idegenek, mondja, hogy aranyos és kész. Ha közel állsz hozzá, nem fogják kilopni a kocsiból.
2012. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a 11 hónapos gyerektől nem fordulnék el..Nekem mindig hihetetlen sztoriknak tűnnek ezek a gyerekrablósdik..
2012. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!