Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet szeparácios szorongás...

Lehet szeparácios szorongás 2,5 évesen? Mostanába állandoan anya, anya, csak engem akar, bár eddig is anyás volt, de most rettenetesen

Figyelt kérdés
már apa nem is altathatja,mert fél orán átt értem ordit.miért?pedig egésznap vele vagyok.

2012. máj. 5. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont erről beszéltem a minap a férjemmel, nem értjük, hogy mi történt a kislányunkkal mostanában, mindig én kellek neki, még a bevásárlókocsit is csak én tolhatom, én adhatom oda neki a vizet, én vehetem csak le a nyakából a pártedlit. Ha nem egyszerre lépek ki velük az ajtón, akkor ordít, hogy "anya gyere" és toporzékol.

Lányom is tök jól elvolt eddig az apjával is, de egy-két hete megbolondult és csak én vagyok a jó.

Ja, márciusban volt 2 éves.

2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hát az első választ mintha én írtam volna! Szintén márciusban volt 2 éves a lányom és olyan mint akit kicseréltek. Eddigi tündéri kislányomra nem ismerek rá néha!
2012. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!