Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposom még mindig nem...

20 hónaposom még mindig nem emészti meg rendesen a zöldborsót, ez normális?

Figyelt kérdés
1 éves kora óta nem turmixolom neki, 1-2 hetente eszünk zöldborsót (párolva, levesnek vagy főzeléknek), mégis egészben látom viszont a borsókat a kakiban. Ez baj?
2012. jún. 11. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Érdemben nem tudok hozzászólni, de ez engem is érdekelne. Nálunk még ilyen az aszalt szilva, a gyümölcsök héja.

2012. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is előfordul ilyen...nem arról van szó, hogy nem tudja megemészteni,hiszen ha megrágja akkor megemészti, hanem hogy egybe nyeli le és így egybe kakilja ki.Ugyan ez van a magoknál, kukoricánál.Szerintem ez még a felnőtteknél is így van.

Vagy van olyan, hogy csak a héja jön ki, de olyan borsó alakban:)

Én mindig felhívom fiam figyelmét mikor ilyeneket eszünk, hogy jól rágja meg.

2012. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves múlt a lányom, az ő kakija is így néz ki. :)

Ami lecsúszik egyben, azt lenyeli. Mindig rá kell szólni, hogy rágjon!

2012. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. jún. 11. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk a kukorica héja jön ki ugyanolyan formában, és érdekes, de a pocakja soha nem fáj tőle, és nagyon szereti! :)
2012. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!