Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiakadtam! Mondjátok, hogy ez...

Kiakadtam! Mondjátok, hogy ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés
facebookon ismerőseim képei között láttam egy 4és fél éves kisfiút aki a képeken még cumisüvegből iszik :O igen,jól olvastátok.

2012. jún. 5. 14:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha normális alatt az átlagosat érted akkor nem az. De azért akkora tragédiának sem érezném, hogy foglalkozzak azzal, hogy más gyereke miből issza a kakaót, teát stb.
2012. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
hát basszus,szerintem meg nagyon durva!!! Az én fiam pl.egy éves kora körül már pohárból ivott és tudtommal ez az átlag!!!
2012. jún. 5. 15:01
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm. Sőt cumizó 5 éves ismerősöm is.

A cumisüvegezés nem jelenti azt, hogy mindig abból iszik és pohárból nem is tud. Csak este, elalváshoz adja az anyukája. Sajnos a fogainak szerintem nagyon rossz, de így alszik el tudtommal.

2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
A lányom majdnem öt éves volt, hogy leszokott. És? Senkinek nem ártott vele, és így legalább megitta a tejet.
2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

3,5 évesem reggel és este még cumisüvegből issza a tejet.

Ennek az az oka, ha bögrében adom neki, akkor kb 1 decit iszik meg, így legalább megissza a 3 decit.

Ha ez így lesz 4,5 évesen is, ám legyen, nem érdekel, de legalább megissza a napi tejmennyiséget, és amúgy is "ütni kell a fejét", hogy igyon, mert magától elfelejti.

Konkrétan nem érdekel, hogy ez cumisüvegből vagy miből történik, csak igyon. Amúgy az én gyerekem minden mást pohárból iszik (kivéve a tej).


Nem tennél ki ilyen kérdést, ha a te gyerekednek is gondjai lennének a napi folyadék bevitellel.

2012. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

hát akkor elnézést mi nem tartozunk az átlagba és felfújtam a történetet biztos,de engem ledöbbentett.

amúgy a képen látszik,hogy nem esti kakaózásró van szó,mert nappali képek egy parkban,gondolom valami hétvégéi program,édesmindegy.

2012. jún. 5. 15:04
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Biztos ér annyit ez a dolog, hogy kérdés legyen belőle a GYK-n?
2012. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
utolsó! mivan???? miért ne tehetném ki a kérdést?
2012. jún. 5. 15:04
 9/43 anonim ***** válasza:
90%
tényleg felfújod. A tiéd nem issza cumisüvegből, és annyi. másé meg igen? naés???????
2012. jún. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Igen az valóban értelmesebb kérdés,akik jönnek ide mindennap állapítsuk meg MI hogy vajon terhes-e vagy sem,meg hogy ebben a hónapban sikerült-e vagy sem. valóban,ezek mellett biztos hülyeség az én kérdésem.
2012. jún. 5. 15:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!