Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinél a nagyobb gyereket...

Akinél a nagyobb gyereket altatni kellett, hogy alakult a dolog a kistesó születése után?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Napok alatt áttért az önálló elalvásra. Azóta is egyedül alszik el, pedig előtte velünk aludt.

Mostmár a saját kiságyában, egyedül.

2 éves volt a kistesó születésekor, most 3,5 éves, nem ovis.

2012. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hál isten a kicsit úgy szoktattam hogy szopi után apa böfiiztette, tette le és aludt egyedül szépen. NEm volt gond soha, csak mikor másfél -két éves lett, már látta, hogy a nővérével alszunk, így vele is kellett. Ezért nem lesz haramdik, mert amellé ki feküdne?? .))
2012. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mellé ültem, ott szopizott a kicsi, míg ő el nem aludt.Volt, hogy a kezét kellett fognom közben, de arról is leszokott.
2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
másfél éves volt a nagy a tesó érkezésekor.nagy hassal még rajtam aludt,vagy mellette ültem.a kicsit szoktattuk rá,hogy leteszem,alszik...most 3,5éves a nagy és a napokban kezd egyedül elaludni.az az bekísérem jó éjt puszi..kijön visszaviszem megnyugtatom,puszi.és alszik
2012. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hál' Istennek a kicsit nem kellett altatni (azóta sem, pedig már egy éves), a nagy 14 hónapos volt, amikor megszületett. Őt ugyanúgy altatgattam, de 18-19 hónapos korára már nagyon nagy teher volt, és akkor leszoktattam róla. Fokozatosan átadtam a helyemet az alvós macinak.
2012. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!