Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Gyes után mikor...

Anyukák! Gyes után mikor vissza mentek dolgozni, mennyi idő kellett míg vissza rázódtatok? Én itthon voltam a kisfiammal 3 éves koráig, és 2 hete mentem vissza folyamatos 12 órába!

Figyelt kérdés

Állandóan fáradtnak érzem magam, tele vagyok vegyes érzelmekkel, néha leszámolnék, néha meg jól érzem magam!

Ez normális??


2012. jún. 5. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2 éves korában mentem el dolgozni, viszont terhességem alatt végig otthon voltam, úgyhogy ha azt vesszük, 3 évig voltam otthon.

És ugye 3 év kihagyás meglátszik, még ha nem is punnyad otthon az ember, mert háztartást vezet és gyereket nevel. Szóval nekem eléggé kellett koncentrálnom, de jó is volt, mert már hiányzott a felnőttek társasága, egy kis impulzus, változás.

Természetes, h fáradtnak érzed magad, mert már nem csak dolgozol, illetve nem csak háztartást vezetsz/gyereket nevelsz, hanem mindkettőt egyszerre kell megoldanod! De 1-2 hónap, és belerázódsz. :)

De most akkor Te túlórázol is (és ezért dolgozol mindennap 12 órban), vagy heti 3-szor dolgozol "csak" 12 órában?

2012. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Összesen másfél évet voltam otthon. 2 hónapja dolgozom, de olyan érzésem van, mintha már legalább 1 éve dolgoznék. Ugyanahhoz a céghez mentem vissza, de más területre, sok régi kolléga ott van most is, nekem pár nap alatt ment a visszazökkenés.

Mivel 3 gyerekem van, megmondom őszintén, én a munkában kevésbé fáradok el (szellemi, irodai munka, napi 8-10 óra), mint amikor egész nap a 3-mal itthon vagyunk, játszunk, eszünk, stb.

2012. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan már hatodik éve vagyok itthon. Hamarosan megyek vissza dolgozni, hát fogalmam nincs hogy fog menni, minden megváltozott azóta a melóhelyemen. :SS Parázok is.... (Bocs nem a kérdésre válaszoltam!)
2012. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évet voltam otthon. A munkahelyi visszailleszkedés és az ovis beilleszkedés is pozitív élmény volt. Hat-hét órát vagyok bent, este otthonról folytatom. Nem mondom, csütörtökre már hullafáradt vagyok, de szombaton ebéd utána alszom egyet a kislánnyal és minden rendben. Napi 12 óra az brutális gyerekkel.
2012. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!