Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónap körüli gyereketek...

22 hónap körüli gyereketek mivel játszik, mi köti le? Gyurmázni, festeni szokott?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont 22 honapos a kisfiam, legjobban autokkal es labdaval szert jatszani, de nagy kedvenc a gyurmazas is.a rajzolas,epitokockak vagy a konyvek nem kotik le sokaig.
2012. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
dobd be a homokozó közepére azt elvan
2012. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos lesz a lányom. Leginkább a játszótér köti le, itthon pedig a könyvek. Nem szokott se festeni se gyurmázni.
2012. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy 21 hónapos lányom, ő itthon babázni szokott, esetleg a játékkonyhával játszik, vagy mesekönyvet nézeget vagy a tesóval van el. Kint homokozni és hintázni szeret. A festést gyurmázást nála még nem próbáltam, de a nagyobbnál bepróbálkoztam kb ennyi idősen ami eredménye a maszatolás és gyurmaevés lett. Festeni még most sem szeretem ha fest (5 éves), de rajzolni olyan 2.5-3 éves korától szeret (istenigazából 1 éve, azóta rajzol formákat) Gyurmázásba 2-2.5 évesen jött bele.
2012. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

homokozni hintázni, épitö kockáczni(főkép rombolni)

edényeket pakolni fözöcskézni benne

21 hós

pancsizmi imád nyáron sokszor megyünk tópartra.

imád gyerekek közt lenni

telefonálgatni szeret

billentyűzettel szórakozni

2012. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 krisztivan ***** válasza:

22 hós fiú.

Imádja a gyurmát,rajzolni is nagyon szeret.Már próbálja kiszínezni a figurákat:-)Autók és a labdák az első helyen megosztva vannak.

2012. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 krisztivan ***** válasza:
Bocsi,21 hós:-))
2012. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

19 hónapos múlt és imád rajzolni, festeni (ujjfestékkel), gyurmázni. Persze ezeket max 5-10 percig, de ne várjuk, hogy egy ekkora gyerek másfél órát elrajzolgasson :)


Zenélő bigyókkal még mindig szeret játszani, legozni, babázni, autózni, főzőcskézni, "kezet mosni" (mosdónál pacsmagolni) szokott.

Játszótéren motorozik, csúszdázik, hintázik. Homokozni nem nagyon szeret.

2012. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a bolcsis lanyom meg nem szinez,fest,agyurmat szereti 5 percig,meg bent sem gyakoroljak.
2012. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
21hós kisfiam van, mindene a labda, meg az autók. Aztán jönnek a buborékfújók (persze azt én fújom, ő a buborékokat szereti), a bicikli és a pakolás. (mindegy hogy össze vagy szét, a lényeg hogy pakolhasson bármit bárhova) :)
2012. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!