Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bili? Wc szükitö? Melyik jobb?

Bili? Wc szükitö? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi bilit vettünk, de lányom a nagy WC-re szeret ülni, úgyhogy végül beszereztünk egy WC-szűkítőt is. Neki ez vált be jobban, a biliket nem annyira szereti.

De mint minden, ez is gyerekfüggő.

2012. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amig kisebb volt, bilit hasznalt. most kapott apostol ajandekba wcszukitot es nagyon erdekesnek talalja, szeret wczni:) 2 eves lesz
2012. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bilizik, a nagy WC- től fél.
2012. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért! 79%-os olvasom a válaszod, "apostol kapott" , na mondom mifene, ez is vmi vallási izé, h apostol? :) Rá is akartam kérdezni, aztán jöttem rá, h valószínű "apóstól" :) :DDD
2012. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*fordtva bocs: "kapott apostol"
2012. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bilit vettem, majd nemsokkal utána wc szűkítőt. mindkettő van :)

Két évesen bilizett keveset, majd mikor már nagyobb lett és rendszeresen használta volna, a wc-be kezdtem el pisiltetni, hogy azt is szokja. Jelenleg három éves és wc szűkítőt használunk.

2012. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb, ha szoktatod a wc-re, hogy az oviban úgyis csak wc lesz.
2012. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is gyerekfüggő, mint sokminden más.

A fiamnak vettünk bilit, nem volt hajlandó rajta ülni egy mp-et sem, így nem erőltettük. Később néha belepisilt, belekakilt, de még nem volt szobatiszta, pelusos volt. Most, hogy levettük róla a pelust, és egyből szobatiszta lett (az első próbálkozás után kb. 6-9 hónappal) csak wc szűkítő. Mondjuk én nem is szolgalmazom a bilit, mert néha, mikor belekakált, alig tudtam kimosni....

Szóval inkább szolgalmaztuk a wc-t. A bölcsiben büszke, hogy egyedül ül a wc-re, persze az kisebb. De a mamáknál sincs szűkítő, mert ügyesen tudja tartani magát, már fogni sem kell, és nem mellesleg hamarabb is végez.... :o)

A bilit már csak arra használjuk, hogy mikor fürdés közben kell pisilni, akkor odatartom, és abba pisi állva. Meg mikor apa elfoglalja a wc-t :o))

Takarítás szempontjából szerintem jobb a wc szűkítő

2012. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!