Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor a gyermeked bárányhimlő...

Amikor a gyermeked bárányhimlős volt a tesó mikor kapta el? Hány napos volt az első himlős pöttye akkor? Tehát az első pöttyhöz képest hányadik napon jött ki a tesón a himlő?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hét különbséggel jelentek meg rajtuk a pöttyök.
2012. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-2 het nalunk is. mire kilabalt az egyik,jott a masik
2012. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 napra rá jött ki a másik kettőn. (ovis nagytesó hozta haza az itthon levő kicsiknek).
2012. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont 2 hét volt.

Az ovis már mehetett oviba,amikor a bölcsisen kijött.

2012. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

A kisfiam most 12. napos a testvérén még semmi nincs pedig már várom, ha elkapta jöjjön ki rajta mert repülni akarunk haza jövő hónap elején.

2012. jún. 13. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
A nagy első pöttyeinek megjelenése után, napra pontosan 2 hét múlva kapta el a kicsi, pedig akkor már bíztam benne, hogy megússzuk, de délutánra rajta is kijöttek a pöttyök.
2012. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4.válaszoló vagyok

Amikor kijött az ovison,természetesen itthon tartottam a picit is.

Amikor letelt a 2 hét még visszamentünk a doktornénihez,hogy megmutassam a nagyot még1x,megnézettem a picit is,még mondtam is,hogy de jó,hogy nem jött ki rajta.

Amikor itthonról elindultunk még nem volt rajta,amikor a doktornő kibontotta a pelusát már ott voltak a pöttyök:)

2012. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hu, gondolom néztél nagyot, kedves utolsó! :)

Nálunk holnap lesz pont 2 hete hogy az első pötty megjelent az ovisomon.

2012. jún. 15. 12:42
 9/9 A kérdező kommentje:
17. napon ma kijottek a pottyok a kisteson.
2012. jún. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!