Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szombaton megyünk a kisfiammal...

Szombaton megyünk a kisfiammal fél napos vonat útra kettesben, tapasztalatok érdekelnének? 13,5 hónapos

Figyelt kérdés
16:40-kor indulunk és reggelre érünk oda, hálófülke, 3 személyes elvileg tele, de megpróbálom elintézni, hogy külön fülkét kapjunk. Érdekelne, hogy aki utazott már hasonlóan hogyan élte túl a dolgot, miket vitt stb.? Illetve az is érdekelne, akinek nincs tapasztalata, hogyan oldaná meg?
2012. ápr. 5. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem autózos és repülös élményem van ilyen hosszú útról.

Èn mindent úgy csinálnék mintha otthon lennénk. vagy is ha 18 kor vacsorázik akkor vacsora. egyedül az alvás lesz más mert a vonazt tuti elrázza. de ha nem akkor sem baj, ne eröltess semmit, ha 11-kor éjszaka játszotok akkor játszotok.

Amit vigyél pelenkázó alátéte eldobhatót. én fertötlenítös kendöt is vinnék. elég pelenkát. inni, enni. mivel éjszaka mentek ha szopizik akkor nincs gond, ha tápszer akkor mérj ki vizet+tápszert és azt vigyél. nem kell nagy dologra gondolni. vigyél kiflit, meg sajtot vagy amit szeret aztán ez vacsira, reggelire ez elég lesz. vigyél lázcsillapított mert soha nem lehet tudni.

játékot mindenképpen vigyél, olyat ami leköti. mikor mi 10 órát repültünk akkor új játékot kapott amit a gépen adtam neki elöször.

2012. ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy banális, de zacskót a használt pelusnak, a szagok miatt. Jó utat!
2012. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!