Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat érdekli, honnan van...

Kisfiamat érdekli, honnan van a kisbaba?

Figyelt kérdés
kistesója lesz,tegnap megkérdezte,hogy került a hasamba. mondtam apa tette bele. erre megkérdezte honnan vette apa, a bababoltban? /logika az van :)/na itt leblokkoltam,és bár mindig jókat beszélgetünk,most szégyenszemre csak annyit mondtam h majd ha nagyobb lesz megbeszéljük. mondta h oké,szóval nem agyalt rajta tovább. akkor hagyjam ? ha megint jön a kérdés mit mondjak neki? 4,5 éves
2012. jún. 13. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kellett volna mondani, h apa tette bele :) Én csak annyit mondtam, h beleköltözött anya pocijába....De ha megint előjön a tma, mond rá h igen, a bababoltban. Majd ha megérik rá, "kijavítod" hogy az nem egészen úgy volt ám....:)
2012. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a beköltözős dolog már megvolt sokszor,de nem érte be ennyivel. ő olyan h mindig mindent precízen tudni akar :) az is érdekelte,h hol a feje,mikor alszik,mikor jön ki,meg kellett vele néznünk az élet az anyaméhben-t. csak ez az odakerülés-dolog megy nehezen h h mondjam el :)
2012. jún. 13. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Én úgy magyaráztam el neki, hogy anya, és apa nagyon szeretik egymást, és amikor egyszer nagyon megölelték egymást akkor költözött a tesó a hasamba.

erre Ő: Akkor ha megölellek, nekem is lesz kisbaba a hasamba?

Én: Nem ez csak a felnőtteknél működik.

Ezzel ezt a kérdést is tisztáztuk. :))))

2012. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez jó lenne,csak van egy kis féltékenység és nem szeretném ha minden ölelésnél duplán féltékenykedne-mert h anya csak az övé szerinte :))
2012. jún. 13. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Háááááát, ez így már egy kicsit bonyolultabb. Talán, ha elmagyaráznád neki, hogy ti egy család vagytok, és a családokban az a szokás, hogy mindenki egyformán szereti egymást?

Én a "családi" öleléssel próbáltam meg kiküszöbölni ezt a problémát! Ha hárman vagyunk, akkor hárman öleljük meg szorosan egymást, hogy érezze a kötődést!

Remélem tudtam legalább egy kicsit segíteni! :))))

2012. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Hmm, 4,5 évesnek miért nem lehet azt mondani, hogy anya és apa "szeretkeznek" és akkor kerül bele a pocakba a baba... Ha a fiam rákérdezne, én ezt mondanám, pedig még csak 3,5.
2012. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, ezt olvasd el!

2012. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!