Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hamarosan érkezik a kistesó....

Hamarosan érkezik a kistesó. Hozzon valamit a nagynak ajándékba? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Itt olvastam többször, hogy a kistesó "hozott" ajándékot a nagynak. Tudom, hogy a tesvérféltékenységet nem ezzel lehet elkerülni, de hatásos e az első benyomásnál? Hogy nemcsak egy "bőgő csomagot" hoz haza anya meg apa?

2,5 éves a fiam, két hónap múlva esedékes.

Most arra gondoltam, hogy mivel biciklit már amúgy is vennénk neki nyáron, akkor azt megkapná, mikor a tesó hazaérkezik. Vagy az túl nagy ajándék? De ha azt úgyis megvennénk? Vagy egy autóval több legyen neki? Mit gondoltok?


2012. jún. 13. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kapott ajándékot a húga nevében. Nem nagy dolgot egy kis plüss tigrist, ami nagyon tetszett neki korábban. Akkor 3 éves volt. Most már 2 éve ennek, de a kis tigrist mai napig nagy becsben tartja, hogy azt a hugitól kapta. Persze viták ettől függetlenül is előfordulnak, de annyira nem komoly. Szerintem ha amúgy is megvennétek a bicajt, akkor mondhatjátok, hogy a kicsi nevében kapja.
2012. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már rendeltem a picinek plüss állatot, ami zenél, és gondoltam, hogy a fiamnak is rendelek egyet (fiús színben). De közben gondolkodtam, és azt gondolom, minek neki egy zenélő plüss, annyi van neki, vagyis nem sok, de ami van, az mind az ágyában :o) nem kell mégegy... Így nem vettem át a rendelést még. Ezért gondoltam a biciklire, azzal nem várnánk karácsonyig, legalább használja még a nyáron...
2012. jún. 13. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem ez így rendben van, ahogy kigondoltad! :)
2012. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2,5 éves volt amikor a kicsi született. Vettünk neki ajándékot, hogy majd azt mondjuk hogy a kistesó hozta, de elfelejtettük átadni. Bár nem is vágyott rá, mert el volt foglalva azzal, hogy ki is az új családtag és hogy mostantól Ő lett a kisebbik fiam "nagy és okos bátyja".

Egyébként amikor hazaengedtek minket a szülés után, eljött értünk a nagyobbik apával, neki ez akkora ajándék volt, hogy még most is emlegeti, hogy Ő hozta haza a kistesóját. :-)

2012. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!