Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves a kislányom, még nem...

2éves a kislányom, még nem alussza át az éjjelt, hamarosan érkezik a kistesó, mi lesz velünk így éjszaka?

Figyelt kérdés
Hogyan fogok egy kicsit is majd pihenni,mert gondolom majd felváltva kell felkelnem a gyerkőcökhöz,és már előre félek.Van valami praktikátok?
2012. jún. 5. 00:33
 1/6 anonim válasza:
az pech. sajnállak.
2012. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. jún. 5. 00:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl kell élni. A nagyom 5 éves, a kicsi 2,5. 5 éve egy éjszakát sem aludtam végig. Meg lehet szokni.
2012. jún. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves a kislányom és 2 hónapos a kissebbik. Mióta meg van a kistesó a nagyobbik velünk alszik és azóta nem kel fel csak ritkán. Én lefekszek velük délután. Amikor ők alszanak álltalában én is kidőlök. Szombat az enyém. Ilyenkor apuka meg anyósom van a kicsikkel. Én pedig vagy alszok egész nap vagy elmegyek barátnőimmel kipihenni az egész hetet. :) Ez ilyen. kitartás. :D
2012. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves a kisfiam, 5,5 hós a kislányom. Érdekes, hogy ez a válasz nem jött senkitől: APA!!! Nálunk teljesen egyértelmű volt, hogy a fiammal éjszaka Apa van! Vele alszik el este - általában, bár tegnap este pont én kellettem neki - így neki szól éjszaka is. A köztünk alvás szóba sem jöhet!!! Ha eddig nem rontottuk el a gyereket - mindkét gyermekem első pillanattól saját szobában alszik - miért pont most kezdenénk el!!!??? Ráadásul a kislányomnak 4hós kora óta jön a foga és óránként fent van :( a kisfiam pedig szintén ébred 1x-2x. Mindig pont akkor mikor Petra visszaalszik! Így is ki vagyok készülve estére, nem tudom mi lenne velem ha a férjem nem vállalná át az éjszakát Bencével!
2012. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk apa szóba sem jöhet, ő megy dolgozni másnap... Elrontásnak se gondolom az együttalvást, viszont az enyémek is ébredtek igen sokáig éjjel. Mi úgy oldottuk meg, hogy velük alszom egy szobában, a kisebb mellettem az ágyban, a nagyobb a saját ágyában aludt (mostanra mindkettő gond nélkül ott alszik és az éjszakát is átalusszák). Három éves elmúlt a lányom, mire átaludta az éjszakát, másfél éven át kettőhöz keltem - volna, ha nem mellettem alszik a kicsi. Így viszont az éjszakai szopikat megoldottuk önkiszolgáló módon, csak cicire cuppant és én meg aludtam tovább.

A tévhitek eloszlatása végett írom, hogy mindkét gyerekem problémamentesen, percek alatt elalszik este a saját ágyában és reggelig nincs velük semmi gond. Vagyis az együttalvás nem rontotta el őket, ellenben én nem ismerem a kialvatlanságot, még két ébredő baba mellett sem volt problémám soha.

2012. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!