Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Országos Beszédvizsgáló...

Országos Beszédvizsgáló Intézetnél volt valaki gyermekével?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 éves múlt. Az oviban jár heti 1 x logopédiára, 11 hangot rosszul ejt. Másik oviba fog járni, ahol mondta az ovivezető, hogy ha van ilyen problémája, vigyem el az Intézetbe, és adnak igazolást bekerülhet logopédiai csoportba,ami segítheti a tanulást, minden nap foglalkoznának vele. Elmentünk az intézetbe, ahol azt mondták nem szükséges ilyen csoportba járnia, miért akarom én fogyatékos gyerekek közé tenni. Én csak jót akartam, és nem tudom, hogy hogy is működnek ezek a dolgok. Mással is történt már ilyen?
2012. jún. 14. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk beszédjavítóban, épp tegnap, meg már tavasszal is. Védőnői státusz papírjával mentünk, arra ráírta a védőnő, hogy javasolja, hogy jelentkezzünk vizsgálatra a beszédjavítóban.

Egyébként nagyon készségesek és rendesek voltak. Nem értem, miért navazik a logopédiára járó gyerekeket fogyatékosnak. Szerintem tök jó, hogy van ilyen lehetőség, hogy naponta foglalkoznak velük, bár félő, hogy ha összezárod egymással a beszédhibás gyerekeket, éppen egymástól fogják eltanulni a rossz példát!

2012. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!