Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek hypospadizis-sal született a kisfia?

Figyelt kérdés

Ha igen és műtötték mondanál róla nekem infókat?

Szeptemberben lesz a műtéte a fiamnak és nem sokat tudok a felépülésről..meddig tart,mennyire fáj,varratszedés,,stb..hogy viselik a katétert a picik..altatás utóhatásait tapasztaltad e,mennyireviselte meg lelkileg,ugy értem fél e az orvosoktól azóta vagy ilyesmi..


2012. jún. 14. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
micsoda az a hyspospadizis?
2012. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Elirtam a kérdésnél hypospadiasis a neve.Ez egy vele született rendelleneség.

Definíció: Hypospadiasis esetén húgycsönyilás a makk csúcsától proximálisan helyezkedik el, a húgycsö rövidebb a kelleténél.

Tehát nem a makk csúcsán van a pisilője hanem kb 1mm-ellentebb is van egy luk a kukiján és ott pisil

2012. jún. 14. 14:02
 3/19 anonim ***** válasza:
nem is hallottam még ilyenröl.és milyen mütétet fognak csinálni?
2012. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egy korrekciós mütétet.felvágják a kukiját,kipotolják a hiányzó hugycsövet vmi fiziologiás szövettel és azthiszem kiegyenesitik a kukiját,de van hogy arra kell egy második mütét is...denálunk nem olyan nagy agörbület..de rendesen pisil meg minden..a mütét választható nem kötelező..letudna élni igy is egy életet csak Én nem akarom hogykamaszkorában problémája legyen mert ő más..
2012. jún. 14. 14:13
 5/19 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfiát ezzel műtötték 4hete Debrecenben ő lassan 3éves. Csupa jókat hallottak korábban erről a dokiról. Nagyon izgultak. A műtét sikeresen lement, a katétert is jól viselte, de itt jött a neheze. Kivették a katétert, és nem tudott pisilni. Szét macerálták, hogy a friss sebbe, ne kelljen újra visszatenni a csövet. Hideg vízbe fektették a végén. Nem hagyták aludni stb. A végére a gyerek teljesen belázasodott és végletekig kimerült. Bent maradtak még + 4 napot. Anyuka teljesen kikészült ez alatt. Úgy tudom, hogy azóta rendesen tudja használni, de még mindig be van neki dagadva, kékülve...
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
az en fiam mar 27 eves. szegeden a klinikan mutottek. nekunk 3 fazisban csinaltak. jol sikerult ,problema mentesen. azota van egy kislanya. igen,gyuloli az orvosokat es irtozik minden beavatkozastol.sexualis elete tokeletes!
2012. jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nagyon tartok ettől a műtéttől de mindehol azt olvastam meg minden doki aztmondja hogy ááhhhh semmiség,4 nap és kész..el is felejti a gyerek..nem tudom..remélem minden simán fog menni..

elhiszem hogy kikészült az az anyuka akinek nem tudott pisilni a kisfia..

2012. jún. 20. 13:18
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én pici fiamnak is van, de mivel tud sugárban pisilni és nem görbe egyáltalán, ezért mi nem fogjuk megműttetni. Minek a fölösleges hercehurca? Nem kell ilyennek kitenni, ha nem muszáj. Csak akkor tedd ki neki, ha egyéb tünetei is vannak. Pl. nem pisil sugárban, vagy nagyon görbe a fütyije.Csak plasztikai jellegű elváltozásnál ne tedd ki neki!!! Aki szereti, az úgy is el fogja fogadni.
2012. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nincsen vele semmi gond,normálisan pisil de meg műtettem!

Ne haragudj de nem szeretném ha ebbe bele szólna bárki!Én sem örülök neki és nem vagyok szadista hogy direktbe poénból vagdaltatom fel a fiam nemi szervét DE Egy kegyetlen világban élünk és valóban ha majd férfi lesz és szereti egy nő akkor biztos elfogják őt fogadni..viszont egy 18-20 éves fiút a lányok simán kicikiznek emiatt,és nem csak a lányok a fiúk is öltözőben wc-ben ha észre veszik úgyhogy Én a mütét mellett döntöttem,jobb most mint 18 évesen mikor már őt fogja zavarni!

2012. jún. 30. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!