Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lelkiismeretfurdalásom van,...

Lelkiismeretfurdalásom van, mert a gyerek mamánál lesz. Más, hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
Kislányom már elmúlt 4 éves, és ovi után mivel én dolgozom, megy a szüleimhez, akik messze laknak. Szeret ott lenni,nincs vele probléma ha nem vagyok ott. Csak ez a távolság,és nem tudok menni hozzá minden 7en, nem tudom az utazást fizetni. Leszek szabadságon, de annyit nem tudok kivenni. Gondolom mások is lehetnek ilyen helyzetben. CSak olyan rosssz érzés.
2012. jún. 15. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy nem látnád minden héten a 4 éves kislányod?

Biztos, hogy nincs más megoldás?

2012. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én tuti nem adnám hetekig oda a 4 évesemet.

Mondjuk a nagyi nem tud hozzátok költözni néha?

2012. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádtam a nagymámnál lenni :-)) Egész nap játszottunk, főztünk, sétáltunk, néha elmentünk fagyizni.... Nagyon jó volt. Ha ők szeretik egymást akkor nekik jó lesz. Tudom, hogy nem tökéletes megoldás de van telefon, internet, nem is az lesz mint "az én időmben" hogy 2-3 hétig nincs anya akkor sem, ha hiányzik.


Most anyaként inkább azon gondolkozok anyukám hogy élte túl ezeket a heteket nélkülem. De muszáj volt :-(

2012. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnám oda, egy éjszakát sem bírunk ki egymás nélkül. Egyébként meg ügyeletes ovi mindig, ahova tudod vinni ha dolgozol. Reggel elviszed, du érte mész mind máskor is. Amikor szabin vagy akkor meg ő is maradhat veled otthon.
2012. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!