Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két év körüli kisgyerekek...

Két év körüli kisgyerekek anyukái. A Ti fiú gyereket is csinál, csinált ilyet? Hogy viseltétek, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Pár hete kezdte,hogy ha kivisszük a játszótérre a motorját nem motorozik vele,hanem "ugrál" rajt. Kérdeztem mit csinál azt mondta lovagol. Nem foglalkoztam vele. Aztán minden nap ezt csinálta. Semmi mással nem foglalkozott. Nagyobb fiú gyerek anyukái azt mondták azért csinálja mert jó a kukijának. Azóta engem nagyon zavar! Főleg,hogy minden gyerek játszik csak az enyém nem. a kisfiamon meg mosolyognak,hogy már megint. Hogy kezeljem ezt?
2012. jún. 15. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni ezt, de elhiszem.


egyszerü vedd el a motort és tedd fel a padra, ennyi. nálunk eleve a játszón nincs motorozás, azzal megyünk, de ott leparkoljuk és ennyi.


Lehet tényleg jóérzés miatt csinálja, de otthon nem? Máshol nem? egyszerüen vedd el töle a motort.


Egyébként a kisgyermekkori maszturbációra rá lehet szólni, tiltani nem lehet, addig egészséges míg ellehet róla terelni a figyelmét. ha már olyan nagyon csinálja, vagy leköti hogy semmi nem tereli ela figyelmét, akkor orvoshoz kell fordulni, mert ott más lelki probléma áll a háttérben.

2012. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki, hogy a játszótérre azért jöttetek, hogy játszon, nem azért, hogy üldögéljen a motoron. Ha nem akar játszani, akkor hazamentek. Szerintem a játszást fogja választani.
2012. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!