Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » @ eves kislanyom nem nez...

@ eves kislanyom nem nez tv-t, nem is erdekli, viszont el-hal az Eperke mesekert meg a Bogyo es Baboca mesekert. Naponta megnezhet 2-3 meset ezekbol, szamitogepen. Ez tul sok? Ti mennyi videot engedtek ilyen koru gyereknek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 09:16
 1/9 A kérdező kommentje:
2 eves a kislanyom:)
2012. jún. 17. 09:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek aranyos mesék, de 2 évesnek én egyáltalán nem játszanék le filmet.
2012. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is néz ennyit, szerintem, semmi bajuk nem lesz 20-30 perc mesenézéstől!!
2012. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem jövő hónap végén lesz 3 éves, és éppen most kapcsolta be a Bogyó és Babóca mesét a gépen.XD

Nekem már meg is keresi a gépen :(

Nos, ebből azért rosszat nem tanul. Nálunk is menő az Eperke, és még a Hubbák, és a Barney és barátai. Ezek viszont oktató, tanító mesék.

2012. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 éves a lányom.Ezek aranyos mesék,de én,azért figyelnék a változatosságra.Az ő fejlődésének is jót tesz,ha másmilyen meséket néz.Több mindennel megismerkedik stb.Én nem szoktam azt nézni,hogy hány darab mesét néz meg.Az időt nézem.Naponta 25 perc mesét nézhet,a Minimax-on,de ott is láttam már elég "durva" mesét,szóval arra is figyelek,hogy mit néz.Az,hogy ebbe az időbe 1 vagy 2 mese fér bele,az nem érdekel.Én sokkal jobban szeretek a lányommal kirándulni,állatkertbe menni vagy strandra...

2,5 éves kislány és 36 hetes pocaklakó anyukája

2012. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mivel a tv-ben azt nez ami van, inkabb en keresek neki meset a youtube-on. tobbet is megmutatok, de altalaban az lesz a vege hogy NEEM EEZT, EEPEEEER:)) vagy BOGYO BOGYO:)

azt elfelejtettem hozzatenni, hogy ilyen napok amikor 2-3 mese lemegy altalaban akkor vannak ha nekem dolgoznom kell es kinn sincs joido, mert pl az utobbi 2 napban egyeltalan nem nezett meset:)

2012. jún. 17. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:

az enyém is kb 2 éves kora óta nézi ezeket, fél óra mesenézéstől sztem semmi baja nem lesz

sőt!!!

most már 3 éves múlt, nagyon jó szókincse van, képes összefüggően beszélni, bár mi sokat beszélgetünk a meséről, hogy ki mit csinált, milyen színű volt a..., kivel találkott, kinek volt szülinapja.... szval a mesével kapcsolatban

most már több hosszabb mesét is engedélyezek, pl micimackó, vuk, verda, most Mátyás királyosat is néztünk és átbeszéltük.

a tv-ben a mickey-egér játszóterét és a Dórát nagyon szeretem, ezek oktatós mesék


persze ne a tv előtt nőjjön fel, de én nem érzem hátrányát, hogy 2naponta megnéz 1 vagy másfél órás mesét

2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést kérek a kérdésemért, régen néztem már a Minimaxot, de ott mi számít durva mesének?
2012. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem a durva mesek miatt nem nezi a minimaxot hanem azert mert nem erdekli barmilyen mese...pl thomast nem szereti vagy a szirenazo szupercsapatot sem...es meg van sok mas amit nem nez meg, ezert konnyebb youtubeon kikeresni ami tetszik neki.
2012. aug. 21. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!