Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oxigénnel dúsított ásványvizet...

Oxigénnel dúsított ásványvizet lehet adni kisgyereknek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem mert nem jó sem a gyomornak sem a májnak.felnöteknek sem egészséges.ne adj neki!!
2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, mert átverés :) Az emberek többsége sajnos nagyon hamar elfelejti az iskolában tanultakat, pedig, ha nem tennék, akkor tudnák, hogy a víz telített oldat, nem lehet több oxigént beletenni, csak hatalmas nyomással, amelynek hatására a benne lévő jön ki, tehát ugyanaz marad. Sima víz, amit átnevezve jóval drágábban lehet eladni. Szóval igen, ihat ilyen vizet :)
2012. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de szerintem ez az oxigénnel dúsított vizes dolog csak a business-ről szól. Inkább vegyél egy nagy levegőt. A csapvizekben (feltéve, ha jó minőségű, és egyéb "hagyományos" vizekben: forrásvíz, ásványvíz, artézi víz meg van minden. Szerintem.
2012. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
teljesen felelsleges. az oxigénes víz instabil, kb 3-5 másodperc alatt megy ki belőle a plusz oxigén kitöltés után. (7-dikes kémia)
2012. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyen vizet venni,mert én is drágának találom! Most akcióban van a Sparban 89ft,az összes Szentkirályival együtt. Vettem belőle.
2012. jún. 18. 21:04
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem jó a májnak :DDDD



A második válaszoló tökéletesen leírt mindent, no meg a többiek is, akciósan sem venném meg, mert bántana, hogy hülyének néznek a Szentkirályinál.

2012. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, manapság 19 l-es kiszerelésben sok helyen kapni sima szűrt vizet, ami nem ásványvíz, így amiatt sem kell aggódni, hogy az idők során a vesédben lerakódik a sok ásványi anyag, illetve a csapvízben eleve benne levő trutyitól is mentes. Kisgyereknek is jobban ajánlanám ennél a kettőnél.
2012. jún. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 myszerencse válasza:
100%
Akinek kisgyermeke van, mostanság aztán tényleg oda kellene figyelnie, hogy mivel eteti, itatja, hiszen tele vannak káros anyagokkal az élelmiszerek.A neten sok hasznos olvasmány elérhető ezekkel kapcsolatban.A tudatos táplálkozás a saját érdekünkben követelmény.Mindent el akarnak adni, lényeg a profit ! Ébresztő, kedves Szülők !Se a cukros italok, se a szénsavas üdítők vizek nem tesznek jót sem felnőttnek, sem gyereknek.
2012. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gombitomi válasza:
Vissza kéne térni gondolkodásban nagyapáink neveléséhez, mert már lassan a védőoltás ellen is kell majd antibiotikum, annyira burokban tartjuk a gyerekeket.Nem vagyok rasszista, de nézd meg az országban lakó bizonyos népcsoport nevelési szokásait. Oxigénnel dúsított vizet isznak, mi? És beteg? Egy ló... beteg.A szervezetnek gyermekkorában kell megismerkednie a kórokozókkal, hogy kialakuljon a védettség.Az én javaslatom, hogy vegyél egy kancsós vízszűrőt pár ezerért, és használd. Ha végképp biztosra akarsz menni, akkor forrald fel a leszűrt vizet fogyasztás előtt, és teaként "szolgáld fel", mert ha forralás után lehűtöd, akkor egyrészt rossz íze lesz, másrészt pedig sok minden kioldódik belőle. Ja és a cukorral csak óvatosan.
2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom nem értem!!!

Annyit kérdeztem ihat e a gyerek ilyen vizet. Nem mondtam hogy mindig ezt adnám neki,és azt sem hogy én is állandóan ezt iszom. Egyszeri alkalom hogy vettem,mert éppen nem volt drága,és kíváncsi voltam mennyiben más mint a többi!


Erre sokan mellébeszélnek itt nekem! Lehet hogy lehúzás,meg semmit nem ér,de nem is veszek amikor 2-300ft egy üveggel.

2012. jún. 27. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!