Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy működik az éjszakai...

Hogy működik az éjszakai pelusról való leszoktatás? Mondjuk 6 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig mindig hagytuk a kisfiamon de csak estére de most úgy döntöttem ennek véget kell vetni. Most ne azzal foglalkozzatok kérlek h mennyire nem kellett volna ennyi ideig elhúzni hanem h most h csináljam? Megbeszéltem ma vele h nem kap több pelust de h fog róla leszokni? Ébresszem fel éjjel egyszer pisilni vagy hagyjam h folyton bepisiljen?

köszönöm


2012. jún. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggelente száraz a pelus?

Este ivás után 20 perccel pisiltesd meg még, elalvás előtt.

2012. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, éjszaka semmiképp ne ébreszd fel emiatt. Inkább tegyél alá olyan lepedőt, ami nem vízáteresztő. Ha baleset van, egyszerűen cseréljetek ruhát, és kész. Meg ha érzi, hogy pisi lesz, akkor szóljon, vagy menjen ki pisilni egyedül.
2012. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3év 3 hósan hó végén elfogyott a pelenka. És a pénzünk is, nem tudtunk pelenkát venni.

Az addig tele pelenkával ébredő fiam, egy hét alatt olyan ágytiszta lett, hogy azóta sincs baleset. Most 3,5 éves.

Vedd le róla.

Fiam éjjel felül, sokszor magától is kimegy pisilni. Szóval kell pisilnie, de megébred rá.

2012. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
reggelente mindig pisis a pelus, de szerintem már elkényelmesedett. Elküldtem alvás előtt pisilni és elmondtam neki h mi van. Most várom a csodát :D
2012. jún. 18. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
figyu, én felkeltem elalvás után 3 órával pisilni( 25 hónapos), és utána már csak reggel pisil, miután felkelt. szerintem egy darabig keltsd fel, aztán szépen lassan felkel magától is.
2012. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem kelteném fel. Inkább elalvás előtt pisiltesd meg, és közvetlen lefekvés előtt ne igyon (vagy ne sokat).

Az én fiam egy időben lett nappalra is éjjelre is szobatiszta, de ő nem kel éjjel pisilni. Kibírja reggelig.

2012. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este csak vizet kapjon, ha esetleg eddig nem így volt - nem fog annyit inni. Lepedő alá be egy gumilepedőt. Én nem ébresztgetném, mert rögzölhet ez a rossz szokás. Egypár bepisilés után biztos elindul az ágytisztaság felé.
2012. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!