Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányos anyukák szobatisztas...

Kislányos anyukák szobatisztaság kérdés?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 hónap múlva lesz 2 éves!Próbálgatjuk a bilizést abba még csak egyszer kétszer sikerült de kint az udvaron a betonra nagyon szeret pisilni van hogy 10 percenként leguggol és pisilik akár kérés nélkül is.Ha más is van így akkor a kis sunciját minden egyes pisi után törlitek?Ha igen akkor wc papír vagy nedves törlő?
2012. jún. 19. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem meg neki. Ment tovább utána, ahogy bejöttünk a házba viszont fürdés volt. A nagylányom így szokott le a pelenkáról 3 hónap alatt úgy, hogy éjszakára sem kellett neki.
2012. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én törlöm, ha tudom. WC papírral, nedves törlővel csak kaki után törlöm, aztán szárazzal is, mert nekem se lenne jó érzés, ha nedves maradna ott :)

Azért próbálnám a betonról leszoktatni, mert majd elviszed valahova ott sem guggolhat le akárhol.

2012. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megtörlöm, te sem kelsz fel a wc-ről törlés nélkül, nem?
2012. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rajta bugyi, akkor meg kell törölni a punciját pisilés után.
2012. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem adok rá ha nagyon meleg van csak egy hosszabb ruhát a feneke puccos csak így vigyázni kell hogy le ne üljön homokba vagy ilyesmi.De így nekem kicsit könnyebb mert 34 hetes kismama vagyok aztán nem kell annyit hajlonganom!
2012. jún. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!