Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meg lehet tanítani egy 22...

Meg lehet tanítani egy 22 hónapos gyermeket úszni? Ha igen hogyan kezdjünk hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
karúszó és bátorság (a gyerek részéről) kell csak hozzá,az én kislányom (2 éves) úgy lebeg a víz felszínén mint a sicc :D Csak épp kailmpál még a drágám,de majd alakul,kezdetnek szerintem ez sem rossz,majd belejönnek :)
2012. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább az a lényeg, hogy 3 éves korig megszeresse a vizet.

Úszástanításhoz azt a tippet olvastam, hogy úszógumit, vagy karúszót adni rá, és minden alkalommal egyre kevésbé felfújni.

2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanár kéne hozzá
2017. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De annyi idősen korai
2017. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úszni nem. Ennek több kritériuma van, hogy miért nem: először is nem képesek huzamosabb ideig figyelni egy dologra, monotonitás tűrés hiánya, testtudat, koordinációs mozgás fejletlen, van aki még beszélni is alig alig tud, job-bal kéz megkülönböztetése, motorikus képességek...stb. A legjobb kor 5-6 éves kor, amikormár nem kínzásnak éli meg a monoton feladatokat, és a gyorsabb fejlődés miatt, hamar lehet haladni, és változatosan technikákat tanítani. Egy ilyen pici gyereknél, a vízbiztonság elérése, az egyedül kimászás aprtra, beugrások, merülés, hátra fordulás hasról! ami hasznos lehet, a többit nem érdemes, mert nem lesz tőle előbbre mint a kortársai, később sem. A többiek hamar befogják hozni akkor is, ha később kezdik. A víz szeretete, és sok sok játék amit javaslok :)
2017. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!