Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki otthon van babával és a...

Aki otthon van babával és a másik gyermeke ovis, az nyáron is viszi a nagyot oviba?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem viszem
2012. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 éves a kicsi,4,5 éves a nagy,én pedig 20 hetes kismama vagyok.Nem viszem a nagyot.
2012. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Június végéig járnak a nagyok, és talán augusztus utolsó hetében kezdik majd, de ez még bizonytalan, lehet, hogy csak szeptemberben...
2012. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk július végéig lehet vinni,én csak e hónap végéig viszem.

2012. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Nálunk 5 éves a nagy,3 hónapos a kicsi,van rá lehetőség,hogy július 15-ig vigyem,én élek is ezzel.:-)Aztán 1 hónap szünet,és augusztus 17-től mehet ismét.
2012. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Igen, viszem. Mivel szeptembertől megy a kisebbik is, júliusban néha viszem Őt is szoktatni. Itt augusztusban nem lesz ovi.

Illetve mindenki jobban jár, mert ha mindkettő itthon van, nagyon sokat veszekednek. Így legalább délután még örülnek is egymásnak. A nagy szeret oviba járni, a pici mellett pedig könnyebb főzni, vasalni stb.

Szerintem az ovi nyáron is ovi, és miért ne könnyítsem meg az életemet, ha lehet? Később már nem lesz ilyenre lehetőség.

2012. jún. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szia, a nagy szeptemberben lesz 3 éves, miniovis január óta, a kicsi most 13 hós. 2 hét nyaralás és néhány kirándulós nap kivételével megy oviba egész nyáron a nagy, mert szeret ott lenni és mert nem akarom, hogy elszokjon tőle. Magánovi, ezért van egész nyáron.
2012. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vinném, de az óvónők enyhén célzatosan közölték, hogy aki otthon van a kicsivel az nyáron nem szokta a nagyobb gyereket vinni...
2012. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!