Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha otthon (! ) leesik a...

Ha otthon (! ) leesik a földre a cumi, akkor azonnal adtok másik, sterilt vagy elöblítitek vagy még azt sem?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam, kiveszi, leteszi, beveszi a cumit. Néha észre sem veszem, így ilyenkor még leöblíteni sem tudom. Szerintetek ez baj? Naponta porszívózok és sosem jövünk be cipővel a lakásba, egy-kétszer felmostam fertőtlenítőfolyadékos vízzel is. Szerintem ennyi kell, vagy nem?
2011. febr. 7. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennél jóval több koszt meg fog még enni. :) Ne parázz emiatt.
2011. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Miért, ahányszor a földhöz ér a keze a gyereknek, te lefertőtleníted? Vagy azt nem veszi a szájába? Vagy a játékait amivel a padlón játszik... ugyan! Nem kell steril burokban tartani a gyereket!
2011. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban mindig tisztát, újat adtam helyette. Utána 3-4 hónapig forró vízzel lemostam, úgy kapta vissza. Utána viszont sokszor már észre sem vettem, hogy leesett, felkapta és betette a szájába. Szerintem ennyi "kosz" belefér, kell is.
2011. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jólvannna, nem kell nekem esni (2. ;). :D Én is úgy gondolom, hogy ez simán belefér, hisz a játékok is a földön vannak, csak kíváncsi voltam, hogy más szalad-e egyből lemosni.


Köszi :)

2011. febr. 7. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szaladtam:)

Amikortól mászott, mindent megevett a földről otthon, néha fel sem tűnt.

Volt olyan, hogy a másik evett, és ami lepotyogott, az arra mászó kicsi megette:)

Szerintem is kell ennyi kosz. Az elején (3 hónap) nagyon figyeltem a fertőtlenítésre, de utána már úgy gondoltam kell az immunrendszerének találkoznia ezzel azzal. Azóta csak mosogattam, nem sterilizáltam, a cumi meg...

2011. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!