Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vettetek már hülyeséget a...

Vettetek már hülyeséget a gyereknek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra pl:játék amiről azt hitted, hogy tetszeni fog neki meg ilyesmi de nem is érdekli....:-)))vagy pl:valahol itt olvastam a popsitörlő-melegítőröl....
2009. júl. 6. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomót vettem már,amiről kiderült h hülyeség. Pl sivacsjátékot, mióta foga van, és megpróbált kiharapni belőle egy darabot, azóta jó mélyen el van téve a szekrény aljába. Még terhes voltam, amikor turiban megvettem egy napozót, ami 6 hósra való, tudtam, h nem lesz jó, mert akkor tél lesz, de nem bírtam otthagyni, cimkés, Micimacis volt:)Télen ráadtam, harisnyával a szobában:)

Vettem egy nagy halom cumit, de a fiam csak az ujját hajlandó szopni:)

Vettem egy sípolós játékot, a fiam még most is ordít, ha meglátja, mert be volt csomagolva, így nem tudtam, h milyen éles a hangja. Mikor kipróbáltuk, fél órán át zokogott...

Vettem újszülött overált, sosem volt rajta, mert egyszerűen nem tudtam ráadni, nem volt végig zippzáros, csak a hasán.

Vannak ilyen baklövések, de legalább most már tudom, h mire kell ügyelni vásárláskor. :)

2009. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

leginkább néhány kisruhát, amiket még a terhesség alatt vettem szuper akcioban, aztán félretettem hogy még nagyok és szépen elfeletkeztem rola, ill. kiderult, hgoy nem praktikusak. na ekkor dontottem el, hogy elore semmit, mindent akkor, amikor szukség van rá.

Játékokat nemigen vettunk a kicsinek, inkább kaptuk, vagy bejottek neki amiket mi választottunk.

Majdnemhogy feleslegesnek tunt viszont a bébokomp (1 honapig használtuk, akkor is alig-alig) és a kiságy (1 évig, de kozben is jopárszor aludt velunk).

ami kb feleslegesnek tunik, az a tricikli, az tényleg luxus, ellennénk nélkule:)

uvegmelegíto, sterilizálo, stb nem tartottuk fontosnak.

a sok felesleges hulyeség az majd most jon, ha a gyerkoc fogja megvetetni. erre kell majd rendszert kitalálni:)

2009. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj: farmerkabát újszülöttnek, sál újszülöttnek stb. Játékokat nem sorolom fel, úgy fél zsáknyi. Kenguru, sosem használtuk. És igen, a cumik és üvegek tömkelege.

STB. STB.

STB.....

2009. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagynak vettünk Hot Wheels autópályát.

A reklámban nem látszik, hogy mekkora sz@r.

A második babának nem vettünk előre semmit.

Mostanában fordult elő, hogy kisebb ruhát vettem. Minden boltban mások a méretek, azt hittem a 80-as jó lesz, de nem.

2009. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért próbáltam nem hülyeséget venni, de nálunk is volt olyan amire nem volt igénye a babának. De lehet másik babának lett volna. Vagy inkább kisgyereknek.

De amúgy ilyen sterilizálót, ilyesmit mi nem vettünk. Nem is volt rá pénzünk, de nem is volt rá szükség, ha régen meg lehetett ezek nélkül oldani akkor ma is. Persze ha gazdag lettem volna, lehet megveszem ki tudja, de lehet akkor is megvettem volna aztán nem is használtam volna vagy épp ellenkezőleg. A tapasztalatom az, hogy mindenre akkor jön rá az ember ha benne van, akkor jön rá hogy kell neki vagy nem, tudja hasznosítani vagy nem. De ehhez tapasztalat kell, ami fokozatosan alakul ki egy anyukában, szerintem. Legalább is bennem így volt. bár nekem voltak kis unokatesóim, akiknél sokmindent láttam, hogy mi kell mi nem, bár mondom gyereke is válogatja, meg anyukája, de azért sok mindenben segített. Meg igazából hogy nem volt sok pénzünk, így utólag nézve még jó is volt, mert annál jobban nem tudsz rájönni arra hogy mi az ami feltétlenül kell és mi az ami segíthet, de ha nem veszed meg lehet nélküle élni. Persze akkor rosszul érzed magad, meg fáj, hogy te nem tudod megvenni, akár magadnak kismamaként mert milyen jó dolog, vagy a gyereknek, de ezt a világ támasztja, hárítja a kismamákra, bár igazól ez minden területen érvényes sajnos. Ha nem veszed meg elmaradsz a többitől és nem fogsz annyit érni, sok minden ezt sugallja sajnos. Mintha ez lenne a lényeg. Közben meg az emberek nem tudnak egymás mellett élni, szeretni egymást, meg sokan ez miatt esnek depresszióba, mert kisebbnek érzik magukat a másiknál mert nekik nincs. Jó régen is volt ilyen, de az a baj, hogy ez egyre inkább a fontos és egyre jobban ez az irányadó minden embernek lassan. De remélem sok ember rájön, hogy nem ez a lényeg, és ha találkozik valakivel aki nehéz körülmények között él, de tiszta, normális, becsületes akkor nem lesz vele kiközösítő! Ez lenne a cél! Ilyen reklámot szeretnék már látni a tv-ben! Kisgyerekeknek is!

Na jó kicsit most túlmentem, bocsi érte, de úgy éreztem vmiképp ide tartozik! Köszönöm, hogy elolvastátok! Ha a végére értek az írásomnak és itt tartotok, biztos! :)


De amúgy én szeretnék sok mindent venni még a kicsinek, ami lehet hülyeség nekem, de neki nem lesz az. Majd valahogy kiszorítjuk, legalább a felét ha sikerül. Bízom benne sikerül majd.

2009. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsi "nagyfiús"ruhák rendre kényelmetlenek a kisbabáknak legalábbis ez nálunk is kiderült pár darab után.pl:kis farmer naci aminek tök szoros a dereka,de az is 20soron megvarva nehogy tudj valamit alkítani rajta.:-))))
2009. júl. 7. 08:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az egyik nagymamámtól egy barbibabát kaptam karácsonyra, 14 éves koromban, pedig engem akkor már rég nem érdekeltek a babák.Nem mondtam neki el soha, de azóta sem vettem a babát a kezembe...
2010. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!